Результати конкурсу «Я – журналіст!» 2021 року

24.12.2021

Результати конкурсу «Я – журналіст!» 2021 року

Публікуємо список переможців і лауреатів ХІІ всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». Нижче ви також знайдете список педагогів, які підготували переможців і лауреатів конкурсу, а також інформацію про те, як отримати дипломи за участь для учнів, які не увійшли до числа переможців і лауреатів, та подяки для педагогів, які підготували таких учасників.

На фото Аліни Ромашко – засновник конкурсу «Я – журналіст!» Віталій Голубєв з неодноразовою переможницею конкурсу Варварою Барашиковою з Миколаєва та її наставницею Іриною Василенко. Грудень 2019 року, Національна спілка журналістів України.

Оголошення результатів конкурсу відбулось 24 грудня 2021 року в Національній спілці журналістів України. Цьогоріч учасниками конкурсу стали 655 учнів з усіх областей України та міста Києва.

Гран-прі

Слободяников Артем, вихованець «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім.Володимира Чайки

 

Номінація «Стаття»

Диплом І ступеня

Малюк Ірина, вихованка творчого об’єднання Медіаплатформа «Планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Броварів Київської області, учениця 11-А класу Броварської ЗОШ № 1

 

Дипломи ІІ ступеня

Каменєв Арсеній, учень групи Л-9Г Наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка Полтавської області

Каменєв Родіон, учень групи Л-9Г Наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка Полтавської області

Посник Ірина, учениця 10-Б класу опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області, учасниця гуртка журналістики, журналістка шкільної газети  «Восьме диво світу», капітан міської команди юних журналістів «Парадокс»

Романюк Анна, учениця 11-А класу Білоцерківської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київської області

 

Дипломи ІІІ ступеня

Барашикова Варвара, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, учениця 11 класу Мішково-Погорілівської школи-інтернату Миколаївської області

Бацько Дар’я, учениця 11 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №35

Залевська Богдана, учениця 10 класу закладу загальної середньої освіти «Берестечківський ліцей» Берестечківської міської ради Волинської області

Конюченко Максим, учасник гуртка «Юні журналісти» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради Миколаївської області, учень 11-А класу опорного навчального закладу «Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Веселинівської селищної ради

Шилова Валентина, вихованка гуртка з основ медіаграмотності та журналістики Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області, учениця 9-А класу Кременчуцької гімназії №28

Якіна Наталія, учениця 10-А класу комунального закладу «Лисичанська середня школа І-ІІІ ступенів №8» Луганської області

 

Номінація «Фото»

Диплом І ступеня

Біла Ярослава, учениця 8-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області

 

Диплом ІІ ступеня

Волченко Марія, студентка другого курсу (204 групи), Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»

 

Диплом ІІІ ступеня

Петрова Яна, вихованка гуртка «Журналістика» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Луганської області

Тимощук Вікторія, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м.Бердичева Житомирської області

 

Номінація «Відео»

Диплом І ступеня

«Народний художній колектив» студія ТБ і преси «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості  відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області (оператор – Олексій Яремчук,  кореспондент – Діана Кулєшова)

Дипломи ІІ ступеня

Лозівська міська рада старшокласників «Нова хвиля» спільно зі студією дитячого телебачення Лозівського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської області

Одемчук Тетяна, учениця 10-Б класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради

Хоменко Юлія, учениця 8-А класу Першої міської гімназії міста Черкас

Дипломи ІІІ ступеня

Гоністратенко Карина, вихованка гуртка «Фоторепортер» Миргородської станції юних техніків Полтавської області

Крашевська Дар’я, учениця 10-А класу Комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»

Печенізька-Ткачова Марія, учениця 10-А класу Харківської гімназії №55

Скряга Анна, учениця 9 класу (24-Ф групи) ліцею «Наукова зміна» міста Києва

 

Лауреати конкурсу

Спеціальна відзнака у номінації «Найкраще інтервю»

Браїлко Іванна, учениця 11 класу комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області», учасниця гуртка «Юний філолог-дослідник» Полтавської обласної малої академії наук учнівської молоді

 

Спеціальні відзнаки у номінації «Сімейні цінності»

Єжижанський Нікіта, учень 9 класу Ганнівської ЗОШ І- ІІІ ступенів  Добропільської міської ради Покровського району Донецької області

Кучай Альона, студентка ІІ курсу (201 – Д група) комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

Слободяников Артем, вихованець «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім.Володимира Чайки

 

Спеціальні відзнаки Національної спілки журналістів України

(за висвітлення образу українського журналіста)

Лук’янович Павло, вихованець гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м. Луцька, учень 9-А класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19» (герой публікації – спортивний журналіст Юрій Яцюк, який трагічно загинув у ДТП в 2019 році неподалік Луцька)

 

Мелих Владислав, учень 11-В класу Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області (герой публікації – журналіст, поет і краєзнавець Володимир Ящук)

 

Процько Катерина, вихованка творчого об’єднання (гуртка) «Клуб юних кореспондентів» комунального  закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Полтавської області (герой публікації – журналіст, народний депутат України 1 скликання Вадим Бойко, трагічно загиблий 1992 року)

 

Рак Юлія, вихованка гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м. Луцька, учениця 10-В класу комунального закладу загальної середньої освіти «Княгининівський ліцей №34 Луцької міської ради» (героїня публікації – письменниця і журналістка, володарка Почесного знаку НСЖУ Надія Гуменюк)

 

Шелест Поліна, Хохлова Кира, вихованки гуртка «Журналістика» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Луганської області (герой публікації – секретар Луганської обласної організації НСЖУ Семен Перцовський)

 

Список педагогів

для відзначення Подяками за підготовку переможців та лауреатів

Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт

Я — журналіст!” 2021 року

  1. Ксьондзик Раїса Кирилівна, вчитель української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області
  2. Міхасьова Тетяна Тимофіївна, керівник творчого об’єднання (гуртка) «Клуб юних кореспондентів» комунального заклад позашкільної освіти «Кременчуцький  міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Полтавської області
  3. Петрова Олеся Олександрівна, методист, керівник гуртка «Журналістика» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Луганської області
  4. Пилипчук Марія Володимирівна, керівник гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м.Луцька.
  5. Василенко Ірина Анатоліївна, керівник «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради
  6. Усцова Віра Володимирівна, учитель української мови та літератури КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»
  7. Лісова Людмила Василівна, викладач української літератури комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»
  8. Шимко Світлана Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури ліцею «Наукова зміна» міста Києва
  9. Романченко Вікторія Юріївна, керівниця творчого об’єднання Медіаплатформа «Планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” міста Броварів Київської області
  10. Григор’єва Ірина Олександрівна, заступниця директорки Опорного закладу загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області, керівниця гуртка журналістики та шкільної газети «Восьме диво світу», учителька зарубіжної літератури, керівниця міської команди юних журналістів «Парадокс»
  11. Змієнко Дмитро Олександрович, учитель історії та правознавства Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 35, вчитель-методист, журналіст видання «Боевые искусства»
  12. Жижонок Тетяна Євгенівна, керівник гуртка «Юні журналіст» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради Миколаївської області
  13. Билина Юлія Леонідівна, керівник гуртка з основ медіаграмотності та журналістики Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області
  14. Біла Олена Олександрівна, методист, спеціаліст вищої категорії, учитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області
  15. Ткачук Юлія Романівна, викладачка Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»
  16. Білик Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»
  17. Коновалова Олена Василівна, керівник гуртка дитячого телебачення Лозівського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської області, координатор Лозівської міської ради старшокласників “Нова хвиля”
  18. Пітік Оксана Іванівна, вчитель німецької мови  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м.Бердичева Житомирської області
  19. Бабіна Майя Олексіївна, вчитель української мови та літератури Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради Донецької області
  20. Комар Інна Олегівна, учитель-методист української мови та літератури, зарубіжної літератури комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»
  21. Назарук Ніна В’ячеславівна, директорка Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради, учителька української мови та літератури
  22. Плиска Лариса Федорівна, учителька історії та мистецтвознавства Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради
  23. Лисенко Тетяна Олександрівна, методист з організації дитячих та юнацьких ЗМІ, керівник «Народного художнього колективу» студії ТБ і преси «Рожевий слон» Центр дитячої та юнацької творчості  відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області
  24. Сагайдак Євген Валентинович, керівник «Народного художнього колективу» студії ТБ і преси «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області
  25. Марченко Микола Миколайович, керівник гуртків Миргородської станції юних техніків Полтавської області

 

Роботи переможців та лауреатів, а також окремих учасників конкурсу постійно публікуватимуться на сайті «Я – журналіст!» упродовж 2022 року.

Дипломи та інші відзнаки переможцям, лауреатам та їхнім педагогам, які не отримали їх особисто під час церемонії оголошення підсумків конкурсу 24 грудня 2021 року, будуть надіслані поштою (Новою поштою або Укрпоштою) впродовж двох тижнів від дня оголошення результатів. Щодо деталей доставки відзнак оргкомітет особисто контактуватиме з переможцями, лауреатами, їхніми вчителями та батьками.

Що робити, якщо учень не увійшов до числа переможців та лауреатів конкурсу, але ви хотіли би отримати Диплом для нього та/або Подяку для педагога-керівника роботи?

Відповідно до п.4.4 Положення про конкурс, «дипломи за участь у конкурсі та/або підготовку його лауреатів (для учнів або/та педагогів), у випадку, якщо учень не увійшов до числа переможців та володарів заохочувальних відзнак конкурсу, можуть надсилатися учням або/та педагогам за письмовим запитом зацікавлених осіб (учні, батьки, педагоги, представники адміністрацій навчальних закладів), що надсилається у довільній формі на електронну адресу організаторів vg2001@ukr.net після офіційного оголошення переможців конкурсу в тримісячний термін від дня оголошення переможців, за умови готовності зазначених осіб компенсувати оргкомітету конкурсу витрати на виготовлення та поштову доставку дипломів. Форма та обсяг компенсації визначається засновником конкурсу і оприлюднюється на сайті «Я – журналіст!» одночасно з оприлюдненням списку переможців конкурсу».

Отже, розповідаємо, як це зробити.

Можливе виготовлення Дипломів трьох типів: це Диплом лауреата конкурсу – для учня, Подяка за підготовку лауреата конкурсу – для педагога, який підготував учня-лауреата, а також Подяка за сприяння у підготовці лауреатів конкурсу – для керівника або представника адміністрації навчального закладу, де навчається учень-лауреат і працює педагог, який його підготував. Дипломи – іменні, виготовляються поліграфічним способом (не виписуються від руки). Дипломи не передбачають жодного призового місця чи номінації, це – суто заохочувальна відзнака, яка виключно підтверджує участь учня в конкурсі та/або участь педагога в підготовці лауреатів конкурсу.

За рішенням оргкомітету конкурсу, розмір компенсації за виготовлення та доставку дипломів у 2021/22 навчальному році становить 150 гривень за перший диплом і по 100 гривень – за кожний наступний. (Для прикладу: диплом для одного учня або одного педагога – 150 гривень, для одного учня і одного педагога – 150 + 100 = 250 грн, для двох учнів і одного педагога – 150 + 100 + 100 = 350 грн і т.д.). Кошти сплачуються в безготівковій формі на розрахунковий рахунок, який оргкомітет надає зацікавленим особам у відповідь на письмовий запит. Тому надсилайте, будь ласка, на електронну адресу vg2001@ukr.net електронний лист довільної форми із даними учнів та вчителів, яких ви хотіли би відзначити дипломами, а також адресу або номер відділення для доставки (Укрпоштою чи Новою поштою) і номер телефону отримувача – і ми надішлемо вам суму до сплати й банківські реквізити для оплати. Після отримання оплати та підтвердження її здійснення (скріншот, квитанція про оплату в електронному вигляді або фото паперової квитанції про оплату) дипломи буде надіслано на вказану адресу відповідно до термінів, вказаних нижче.

Розсилка дипломів здійснюватиметься один раз на місяць: оплачених (тут і далі – мається на увазі «із письмово підтвердженою оплатою») до 31 грудня 2021 року включно – після 15 січня 2022 року у двотижневий термін; оплачених з 1 по 31 січня 2022 року – після 15 лютого 2022 року у двотижневий термін; оплачених з 1 по 28 лютого 2022 року – після 15 березня 2022 року у двотижневий термін, оплачених з 1 по 24 березня 2022 року – після 15 квітня 2022 року у двотижневий термін. Починаючи з 25 березня 2022 року нові заявки на дипломи не прийматимуться.

Результати конкурсу «Я – журналіст!» 2020 року

Результати конкурсу «Я – журналіст!» 2019 року

Результати конкурсу «Я – журналіст!» 2018 року

переглядів: 1 309

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *