Переможці конкурсу “Я — журналіст!” 2019 року

24.12.2019

Переможці конкурсу “Я — журналіст!” 2019 року

Публікуємо список переможців і лауреатів Х Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” 2019 року. Нагородження учнів та їхніх педагогів відбулось у Національній спілці журналістів України 23 грудня 2019 року. Призи і дипломи учасникам, які не змогли приїхати на нагородження, будуть надіслані поштою до кінця 2019 року.

Гран-прі

Сторчак Ксенія, вихованка гуртка “Основи журналістики” КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської районної ради Запорізької області

Номінація “Стаття”

Диплом І ступеня

Прокопенко Борис, студент 1 курсу Харківської духовної семінарії

Дипломи ІІ ступеня

Барашикова Варвара, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, учениця 9 класу Мішково-Погорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області

Кожеурова Марія, учениця 10 класу Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Дніпропетровської області

Удодова Тетяна, учениця 10 класу КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»

Шимків Надія, учениця 10 класу Львівської правничої гімназії

Дипломи ІІІ ступеня

Бойко Аліна, вихованка Красноградського районного центру позашкільної освіти Красноградської районної ради Харківської області

Гармаш Катерина, учениця 8 класу Опорного навчального закладу “Новоайдарська школа – гімназія” Новоайдарського району Луганської області

Дика Олена, вихованка народного художнього колективу “Прес-клуб “Юний журналіст” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Задорожна Ніна, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Раповий Владислав, учень 10 класу Стрітенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Сікірин Даніель, учень 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області

Щебетун Руслан, вихованець гуртка «Юний журналіст» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 8 класу Опорного навчального закладу «Хмелівський НВК Роменського району Сумської області»

Спеціальні відзнаки у номінації “Життя заново”

(за висвітлення життя вимушених переселенців)

Рак Олександра, учениця 9 класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бердянської міської ради Запорізької області

Сторчак Ксенія, вихованка гуртка “Основи журналістики” Пологівського Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу КУ “Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2Запорізької області

Якіна Наталія, учениця 8 класу КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»

Спеціальні відзнаки у номінації “Сила духу” від Юлії Новак-Голубєвої

(за висвітлення життя людей з інвалідністю)

Вельгун Іванна, учениця 11 класу Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району Рівненської області

Клепацький Данило, вихованець творчого об’єднання «Дитяча планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія”; учень 9 класу Броварської загальноосвітньої школи № 1 Київської області

Спеціальна відзнака Благодійної організації «Дарунок»

Луценко Єва, учениця 5 класу Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області, вихованка Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»

Номінація “Фото”

Диплом І ступеня

Блашків Валерія, вихованка гуртка “Дизайн і фотостудія” Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Деснянської селищної ради Чернігівської області

Диплом ІІ ступеня

Коновчук Степан, учень Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки

Дипломи ІІІ ступеня

Польський Владислав, вихованець гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області

Номінація “Відео”

Диплом І ступеня

Карпенко Єлизавета, вихованка гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області

Дипломи ІІ ступеня

Дрозда Анастасія, вихованка народного художнього колективу “Прес-клуб “Юний журналіст” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Сизов Олександр, учень 10 класу IT STEP School Київ (Ай Ті Степ Скул Київ)

Дипломи ІІІ ступеня

Кириленко Аліна, слухачка секції “Журналістика” Бахмутського міського центру дітей та юнацтва Донецької області

Король Христина, учениця 10 класу Ліцею №21 Львівської міської ради

Творчий колектив медіа-студії «MaFiA», що працює від КЗ «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради Херсонської області, у складі учнів Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ігнатенка Данила, Захарченка Максима, Криворучка Богдана, Войташенка Владислава

Спеціальні відзнаки Національної спілки журналістів України

Барашикова Варвара, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

Рудик Костянтин, учень 10 класу Одеського ліцею “Ланжеронівський”

Удодова Тетяна, учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області

Бондаренко Ніна Іванівна, член НСЖУ, вчитель-методист, викладач курсів “Одеса — моє рідне місто” та “Мистецтво” Одеського ліцею “Ланжеронівський”

Валькова Ольга Володимирівна, член НСЖУ, методист, керівник Народного художнього колективу “Прес-клуб “Юний журналіст” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Кравченко Наталія Іванівна, директор Стрітенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Список педагогів

для відзначення Подяками за підготовку переможців та лауреатів

Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт

Я — журналіст!” 2019 року

  1. Валькова Ольга Володимирівна, методист, керівник народного художнього колективу “Прес-клуб “Юний журналіст” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

  2. Василенко Ірина Анатоліївна, керівник «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

  3. Карпляк Оксана Миколаївна, педагог-організатор, вчитель української мови та літератури Львівської правничої гімназії

  4. Давидок Любов Василівна, вчитель української мови та літератури Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області, керівник гуртка Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»

  5. Марущак Ольга Дмитрівна, методист Красноградського районного центру позашкільної освіти Красноградської районної ради Харківської області

  6. Усцова Віра Володимирівна, учитель української мови та літератури КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»

  7. Осипенко Наталія Володимирівна, журналістка ТОВ «Редакція газети «Пологівські вісті», керівник гуртка (за сумісництвом) КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської районної ради Запорізької області

  8.  Єфімова Наталія Олексіївна, керівник гуртка Лозівського Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради Харківської області
  9. Молнар Оксана Василівна, учитель української мови та літератури, керівник шкільного гуртка «Юний журналіст» Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

  10. Тимошевська Ірина Юріївна, керівник гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області

  11. Марченко Олена Миколаївна, вчитель російської мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Бердянськ Запорізької області

  12. Білаш Олена Володимирівна, методист, керівник гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області

  13. Савкіна Тетяна Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Опорного навчального закладу “Новоайдарська школа – гімназія” Новоайдарського району Луганської області

  14. Філіп Юлія Леонтіївна, викладач української мови та літератури (сумісник); завідувач редакційно-видавничим відділом Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

  15. Спільник Оксана Мар’янівна, вчитель Ліцею №21 Львівської міської ради

  16. Оліфер Аліна Анатоліївна, керівник гуртка “Дизайн і фотостудія” Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» Деснянської селищної ради Чернігівської області

  17. Кравченко Наталія Іванівна, директор Стрітенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

  18. Мосієць Олена В’ячеславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області

  19. Лобода Ольга Павлівна, керівник гуртка «Юний журналіст» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області

  20. Надаховська Людмила Юріївна, керівник гуртка “Дивослово”, вчитель української мови та літератури Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району Рівненської області

  21. Романченко Вікторія Юріївна, керівник творчого об’єднання «Дитяча планета ЗМІ» Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” м.Бровари Київської області

  22. Герасименко Еріка Миколаївна, керівник секції “Журналістика” Бахмутського міського центру дітей та юнацтва Донецької області

  23. Самарчук Віктор Павлович, учитель фізики та математики Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області

Що робити, якщо учень не увійшов до числа переможців та лауреатів конкурсу, але ви хотіли би отримати Диплом для нього та/або Подяку для педагога-керівника роботи?

Відповідно до п.4.4 Положення про конкурс, “дипломи за участь у конкурсі та/або підготовку його лауреатів (для учнів або/та педагогів), у випадку, якщо учень не увійшов до числа переможців та володарів заохочувальних відзнак конкурсу, можуть надсилатися учням або/та педагогам за письмовим запитом зацікавлених осіб (учні, батьки, педагоги, представники адміністрацій навчальних закладів), що надсилається у довільній формі на електронну адресу організаторів vg2001@ukr.net після офіційного оголошення переможців конкурсу в тримісячний термін від дня оголошення переможців, за умови готовності зазначених осіб компенсувати оргкомітету конкурсу витрати на виготовлення та поштову доставку дипломів”.

За рішенням оргкомітету, формою компенсації зазначених витрат є придбання книги Віталія Голубєва “Дієслово. Інструменти ефективності для людей розумової праці”, яка містить практичні поради з ефективної комунікації, використання соцмереж, медіаграмотності та обробки інформації, що можуть бути використані в діяльності гуртків, секцій журналістики або для самостійного вивчення людьми, які мають стосунок до сфер журналістики зокрема та роботи з інформацією загалом.

Тому надсилайте, будь ласка, на електронну адресу vg2001@ukr.net електронний лист довільної форми із даними учнів та вчителів, яких ви хотіли би відзначити дипломами, а також адресу або номер відділення для доставки (Укрпоштою чи Новою поштою) і номер телефону отримувача – і ми надішлемо необхідні реквізити для оплати. Упродовж трьох робочих днів після отримання оплати дипломи буде надіслано на вказану адресу.

, , , переглядів: 1 317

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 2
  1. Де можна подивитися усі роботи учасників, зокрема переможців????

    • Частина з них вже опублікована на нашому сайті (зокрема, робота володарки Гран-прі Ксенії Сторчак), інші поступово публікуватимуться. Звісно, всі понад 450 робіт учасиків 2019 року ми опублікувати не зможемо, та й немає в цьому доцільності. Але впродовж 2020 року ми постійно публікуватимемо кращі роботи конкурсантів, тож запрошуємо слідкувати за оновленнями нашого сайту й вдячні за інтереси до конкурсу!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *