Результати конкурсу “Я – журналіст!” 2020 року

30.12.2020

Результати конкурсу “Я – журналіст!” 2020 року

Публікуємо результати ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, які оголошені у Національній спілці журналістів України 29 грудня 2020 року.

Після урочистого оголошення переможців конкурсу в Національній спілці журналістів України організатори і частина переможців, які були запрошені на нагородження, зробили фото на згадку

Переможці конкурсу «Я – журналіст!» 2020 року

Гран-прі

Романюк Анна, учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій міста Білої Церкви Київської області

 

Номінація «Стаття»

Диплом І ступеня

Габрильчук Андрій, учень 11 класу НВК смт Заболоття Ратнівського району Волинської області

 

Дипломи ІІ ступеня

Бондаренко Ганна, учениця 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області

Гусарук Катерина, учениця 10 класу Рудня-Почаївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Радивилівського району Рівненської області

Кононенко Олександр, учень 8 класу ЗОШ №53 м.Миколаїв, вихованець «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

Миронюк Роман, учень 9 класу КЗ «Луцький НВК №26», вихованець гуртка “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді міста Луцька

Удодова Тетяна, учениця 11 класу КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8» Луганської області

 

Дипломи ІІІ ступеня

Барашикова Варвара, учениця 10 класу Мішково-Погорілівської школи-інтернату, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

Бердник Марія, учениця 9 класу КЗ «Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»

Дрозда Анастасія, студентка І курсу Хмельницького національного університету, вихованка Народного художнього колективу «Прес-клуб «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Іванисенко Аполлінарія, учениця 11 класу НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» міста Лимана Донецької області

Мащенко Дарина, вихованка гуртка «Основи журналістики» КУ «КПНЗ Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради Запорізької області

Слободяников Артем, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім.Володимира Чайки, вихованець «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

Соловей Анастасія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» №2 міста Каменя-Каширського Волинської області

Юрчишина Софія, учениця 8 класу ЗОШ  I – III ступенів №4 Барської міської ради Вінницької області

 

Номінація «Фото»

Дипломи І ступеня

Нікульніков Михайло, учень 4 (8) класу Фонтанського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” Лиманської районної ради Одеської області

Польський Владислав, вихованець гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області

 

Диплом ІІ ступеня

вирішено не присуджувати

 

Диплом ІІІ ступеня

Костинян Андрій, учень 18 групи (ІІІ курсу) Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки

 

Номінація «Відео»

Диплом І ступеня

Василишин Євгенія, учениця 12 класу Закладу освіти  I –III ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр»

 

Дипломи ІІ ступеня

Карпенко Єлизавета, вихованка гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області

Мулач Анастасія, вихованка Молодіжної телестудії #ПДМТV Палацу дітей та молоді міста Славутича Київської області

 

Дипломи ІІІ ступеня

Виноградова Катерина, вихованка гуртка «Дитяче телебачення 1+2» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала, учениця 11 класу Макарівської гімназії Київської області

Печенізька-Ткачова Марія, учениця 9 класу Харківської гімназії №55

Скряга Анна, учениця 8 класу (14-Ф групи) ліцею «Наукова зміна» міста Києва

 

Лауреати конкурсу

Спеціальна відзнака у номінації «Життя заново»

(за висвітлення життя вимушених переселенців)

Шеїна Юлія, учениця 11 класу Слов’янського педагогічного ліцею, вихованка гуртка журналістики КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості міста Слов’янська» Донецької області

 

Спеціальні відзнаки Всеукраїнської благодійної організації «Дарунок»

Василишин Євгенія, учениця 12 класу Закладу освіти  I –III ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр»

Даниленко Єлизавета, учениця 10 класу Осипенківської загальноосвітньої школи l-lll ступенів Бердянського району Запорізької області

Ліхачова Валерія, вихованка гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області

Овчаренко Євгенія, учениця 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 міста Києва

 

Спеціальні відзнаки Національної спілки журналістів України

(за висвітлення образу українського журналіста)

Стальна Дарина, учениця 11 класу Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області

Тупчій Софія, учениця 8 класу Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – колегіум» Черкаської області

 

Спеціальні відзнаки Національного університету «Острозька академія»

Захарченко Ірина, учениця 11 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Черкаської області

Канібор Тетяна, учениця 9 класу Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Щурова Емілія, учениця 9 класу ОНЗ Новоайдарська школа – гімназія Новоайдарського району Луганської області

 

 

Спеціальні відзнаки «Дебют»

Лебідь Максим, учень 4 класу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області – у номінації «Наймолодшому учаснику конкурсу»

Сідько Ольга Костянтинівна, вчитель української мови та літератури, керівник гуртка журналістики  СЗЗ «Слов’янська гімназія» міста Києва у номінації «Найактивніша участь»

 

Список педагогів

для відзначення Подяками за підготовку переможців та лауреатів

Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт

Я — журналіст!” 2020 року

  1. Цуканова Марина Миколаївна, керівник школи журналістської майстерності ЦПО «Соняшник» міста Білої Церкви Київської області
  2. Бух Ірина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури НВК смт Заболоття Ратнівського району Волинської області
  3. Василенко Ірина Анатоліївна, керівник «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради
  4. Пилипчук Марія Володимирівна, керівниця гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді міста Луцька
  5. Усцова Віра Володимирівна, учитель української мови та літератури КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»
  6. Посохова Аліна Олегівна, учитель української мови та літератури КЗ «Лиманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»
  7. Валькова Ольга Володимирівна, методист, керівник народного художнього колективу «Прес-клуб «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  8. Ангелова Ольга, керівник гуртка «Основи журналістики» КУ «КПНЗ Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради Запорізької області
  9. Сторожук Ірина Олександрівна, вчитель української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» №2 міста Каменя-Каширського Волинської області
  10. Тимошевська Ірина Юріївна, керівник гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області
  11. Філіп Юлія Леонтіївна, викладач української мови та літератури (сумісник) Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки; завідувач редакційно-видавничим відділом Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
  • Хаустова Лідія Сергіївна, керівник гуртка журналістики КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості міста Слов’янська»
  • Лебідь Марина Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
  • Катамай Марина Юріївна, керівник Молодіжної телестудії #ПДМТV Палацу дітей та молоді міста Славутича Київської області
  • Білаш Олена Володимирівна, методист, керівник гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області
  • Мельник Тетяна Опанасівна, керівник гуртка «Дитяче телебачення 1+2» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала Київської області
  1. Новосела Тетяна Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури Осипенківської загальноосвітньої школи l-lll ступенів Бердянського району Запорізької області
  • Чуба Юлія Миколаївна, учитель української мови та літератури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 міста Києва
  • Сокольцова Алла Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області
  • Лісова Людмила Василівна, викладач української мови та літератури Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – колегіум» Черкаської області
  • Шимко Світлана Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури ліцею «Наукова зміна» міста Києва
  • Нестеренко Лариса Андріївна, вчитель української мови та літератури Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Черкаської області
  • Савкіна Тетяна Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури ОНЗ Новоайдарська школа – гімназія Новоайдарського району Луганської області

Роботи переможців та лауреатів, а також окремих учасників конкурсу постійно публікуватимуться на сайті «Я – журналіст!» упродовж 2021 року.

Дипломи та інші відзнаки переможцям, лауреатам та їхнім педагогам, які не отримали їх особисто під час церемонії оголошення підсумків конкурсу 29 грудня 2020 року, будуть надіслані поштою (Новою поштою або Укрпоштою) впродовж двох тижнів від дня оголошення результатів. Щодо деталей доставки відзнак оргкомітет особисто контактуватиме з переможцями, лауреатами, їхніми вчителями та батьками.

Що робити, якщо учень не увійшов до числа переможців та лауреатів конкурсу, але ви хотіли би отримати Диплом для нього та/або Подяку для педагога-керівника роботи?

Відповідно до п.4.4 Положення про конкурс, «дипломи за участь у конкурсі та/або підготовку його лауреатів (для учнів або/та педагогів), у випадку, якщо учень не увійшов до числа переможців та володарів заохочувальних відзнак конкурсу, можуть надсилатися учням або/та педагогам за письмовим запитом зацікавлених осіб (учні, батьки, педагоги, представники адміністрацій навчальних закладів), що надсилається у довільній формі на електронну адресу організаторів vg2001@ukr.net після офіційного оголошення переможців конкурсу в тримісячний термін від дня оголошення переможців, за умови готовності зазначених осіб компенсувати оргкомітету конкурсу витрати на виготовлення та поштову доставку дипломів. Форма та обсяг компенсації визначається засновником конкурсу і оприлюднюється на сайті «Я – журналіст!» одночасно з оприлюдненням списку переможців конкурсу».

Отже, розповідаємо, як це зробити.

Можливе виготовлення Дипломів трьох типів: це Диплом лауреата конкурсу – для учня, Подяка за підготовку лауреата конкурсу – для педагога, який підготував учня-лауреата, а також Подяка за сприяння у підготовці лауреатів конкурсу – для керівника або представника адміністрації навчального закладу, де навчається учень-лауреат і працює педагог, який його підготував.

Тому надсилайте, будь ласка, на електронну адресу vg2001@ukr.net електронний лист довільної форми із даними учнів та вчителів, яких ви хотіли би відзначити дипломами, а також адресу або номер відділення для доставки (Укрпоштою чи Новою поштою) і номер телефону отримувача – і ми надішлемо вам суму до сплати й банківські реквізити для оплати. Упродовж трьох робочих днів після отримання оплати та підтвердження її здійснення (скріншот або фото квитанції про оплату) дипломи буде надіслано на вказану адресу. Початок розсилки – 4 січня 2021 року (в тому числі розсилки дипломів, оплачених раніше).

 

Фото Ольги Сошенко

, , , , , переглядів: 2 235

Останні новини від OGO.ua


Один коментар
  1. Сіренко Любов Миколаївна 18.01.2021 at 12:07 Відповіcти

    КЗ “Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 Луганської обасті”. Бажаємо отримати Диплом лауреата конкурсу ” Я – журналіст” для учениці Панової Наталії на адресу: м. Привілля, Луганська область, відділення Нова пошта 1.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *