Спочивайте з миром, Ваша Величносте: пам’яті королеви Єлизавети ІІ

13.09.2022

Спочивайте з миром, Ваша Величносте: пам’яті королеви Єлизавети ІІ

У пам’ять Її Величності королеви Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії та Співдружності Націй Єлизавети ІІ.
Від нас пішла ціла епоха. Символ монархій сучасного світу, видатна державна діячка, монарх, який найдовше правив Великобританією. Мова йде про вже небіжчицю Її Величність королеву Єлизавету ІІ.
Вона була на чолі своєї країни 70 років. Це просто неймовірно довгий період як для правління однієї особи певною державою. Вона стала на чолі своєї держави в 25-річному віці. Очолити найбільшу колоніальну імперію в світі – це неймовірно велика відповідальність, яку неможливо описати словами. Особисто на мене це справило велике враження. Єлизавета ІІ стала королевою у часи значних змін для всього світу і її держави включно. Деколонізація, перебудова світу після Другої світової війни, початок холодної війни тощо. Всі ці події так чи інакше впливали на Її Величність і її державу. Королеві доводилося вирішувати численні проблеми і питання задля збереження інтересів своєї держави і її розвитку. І все це впродовж семи десятиліть! Не кожна людина здатна пройти такі випробування і вийти з цієї боротьби переможцем, правда?
Життєвий шлях Її Величності дуже надихає йти далі і працювати, я захоплююся тим, як 25-річна молода дама змогла стати очільницею країни і виконувала свої обов’язки перед британським народом аж до глибокої старості, а точніше до 96 років. Цей феномен не може не дивувати, адже така справа вимагає неймовірних сил і зусиль.
Єлизавета ІІ залишила для всього людства великий спадок і урок та приклад сильної мужності і самодисципліни, який повинен надихати наступні покоління на подальші подвиги і великі справи. Вічна пам’ять великій людині, спочивайте з миром, Ваша Величносте.
Олег ОСОКІН,
випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”
ФОТО WPA POOL/GETTY IMAGE, джерело – “Українська правда
переглядів: 48

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *