Шедевр світового кінематографу

11.04.2019

Шедевр світового кінематографу

Сучасний світ ми не можемо уявити без перегляду кінострічок. Якщо раніше, щоб відпочити ми бігли на вулицю та грали в м’яча, то сьогодні наш відпочинок – це перегляд кіно, серіалів у компанії друзів.

Погодьтеся, інколи нам набридають звичайні мелодрами, комедії з передбачуваним сюжетом і хочеться чогось фантастичного, нереального, незвичайного. І тут нам на допомогу приходить жанр фентезі.

Тролі, відьми, вампіри, орки, дракони, гобліни, хоббіти… Усі ці персонажі є важливим елементом цього жанру.

Ще з дитинства у нас з сестрою була на комп’ютері гра «Хоббіт». Тоді ми навіть не здогадувалися, що існує навіть книга, а точніше трилогія Д.Толкіна, яка перевернула та сколихнула увесь світ. Саме Толкін у своїй оповіді про хоббіта на ім’я Більбо Беггінс використав та вигадав безліч мов. А ельфійська мова взагалі входить до списку визнаних мов, і її можна навіть самостійно вивчити, уявляєте!?

А в 2012 році було екранізовано перший фільм із серії, який дістав назву «Хоббіт і несподівана подорож» режисера Пітера Джексона. Цей фантастичний фільм відрізняється чудовою графікою і майже ідеальною передачею до глядачів аури казковості та чогось незвичайного. Сам сюжет фільму досить легкий для сприйняття. І ви не повірите, що і цей фільм і наступні два фільми: «Хоббіт: Пустка Смога», «Хоббіт: Битва п’яти воїнств» ніби як знімали за грою 2002 року. Сюжетна лінія, пригоди головних героїв ідентичні до самої гри.

Самі сцени трьох фільмів проходили у чудесній країні-Новій Зеландії.

Акторський склад підібраний так точно, що таке відчуття, ніби кожен актор жив своїм персонажем. І це доволі відчутно з іншої сторони екрану.

А хто не дивився, то обов’язково – перегляньте. Перегляд цієї кінотрилогії стане найкращим відпочинком у компанії друзів.

P.S. А ще дуже рекомендую подивитися ці фільми молодим дівчатам, адже там ну дуже класно грає Орландо Блум зі своїм луком та стрілами. Це виглядить доволі ефектно.

Вікторія БАЗІР,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

Джерело фото: http://moviestape.net/katalog_filmiv/prygody/4018-hobbit-nespodivana-podorozh.html

переглядів: 373

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *