Мій кумир у журналістиці – Анна Махно

15.11.2022

Мій кумир у журналістиці – Анна Махно

В Україні є чимало здібних і талановитих журналістів, з яких нам можна брати приклад. І однією з них, моїм кумиром, є Анна Махно. Вона– власний кореспондент телеканалу ” 1+1″ у Рівненській області.

Свій шлях до цієї цікавої і , водночас, нелегкої праці Анна Махно прокладала з наснагою. Навчаючись в університеті,вона працювала на місцевому телеканалі “Рівне1”, згодом—власкором на західноукраїнському телеканалі.Коли закрили корпункти,Анна залишилася без роботи. У той час Махно зняла кілька сюжетів одному із загальнонаціональних телеканалів і їй зателефонували регіональні редактори 1+1 та запропонували роботу в ТСН. Робота в ТСН для Анни є як і веселою так і непередбачуваною.Зараз на зйомках може трапитися все, що завгодно. У своєму блозі Анна поділилася з дуже цікавою історією. Одного разу повернувшись зі зйомок до бізнес-центру, в якому знаходиться їхній офіс, Анна разом з Олександром Ковтунцем, оператором ТСН, відійшли від машини буквально на 5 хвилин. Коли повернулись назад до автівки, вони побачили, що зникла техніка – камера та штатив. Кореспондентка одразу звернулася до охоронців бізнес-центру, аби переглянути запис на камерах відеоспостереження. Виявилось, що невідомий спокійно відкрив автомобіль, (перед тим просканувавши спецпристроєм, коли вони її замикали) забрав камеру, поклав штатив собі на плече і зник. На щастя, правоохоронцям вдалося викрити грабіжників. Камеру знайшли в Києві в одного зі співучасників крадіжки. З того часу свою техніку журналістка ніколи не залишає навіть й на хвилину.Доволі цікава історія, чи не так?

У майбутньому я себе теж хочу бачити журналістом. А тому вже наразі беру приклад зі свого кумира, захоплююся нею і вчуся у неї непростих навиків майбутньої професії.Я впевнена, що зможу подолати всі перешкоди, які будуть виникати на моєму шляху. І з Божою поміччю здобуду омріяний фах журналіста!

Альона ЧУГАЙ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

Фото з особистої сторінки Анни Махно у Фейсбуці

переглядів: 109

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *