Долаймо наслідки русифікації разом: українські виконавці, яких варто послухати

26.11.2022

Долаймо наслідки русифікації разом: українські виконавці, яких варто послухати

Привіт! Я Едуард. Це вже не перша моя стаття про боротьбу проти всього російського. У цій же хочу переконати українців слухати українських авторів. Отже, топ українських авторів, яких варто послухати.

  • Океан Ельзи.

Думаю, що кожен чув про цей гурт. Океан Ельзи пишуть дуже душевні пісні, під які можна поплакати, посумувати або підняти дух. Особисто я слухаю пісні цього гурту і мені подобається.

  • Скрябін.

Це також досить відомий український гурт. Скрябін писали як і веселі так і сумні пісні. На жаль, очільник гурту – Кузьма загинув у автокатастрофі. Особливої популярності гурт набув під час війни (хоча і до війни був досить популярним). Я слухаю Скрябіна і мені дуже подобається.

  • Жадан і Собаки.

Пісні цього гурту справді заряджають. Хочеться танцювати, стрибати на ліжку і просто волати ці пісні повсюди. Пісні мають веселий зміст. Цей гурт багато кому подобається. Я також дуже люблю його. До речі, очільник гурту – Сергій Жадан є доволі талановитим письменником. На жаль, я ще не придбав жодної книги цього письменника, але я ще виправлю це.

  • Діти інженерів.

Діти інженерів – гурт, який виконує свої пісні у стилі панк-рок українською мовою. Коли чую цю пісню – хочу взяти гітару в руки і волати їхні пісні на весь будинок. Вони пишуть дуже підбадьорливі, веселі, сучасні пісні. Досить популярними стали під час війни. Особисто я нещодавно почав слухати їх і не зупиняюсь.

  • Tember Blanche.

Молодіжний дует двох закоханих молодих хлопця і дівчини. Вони в своїх піснях розповідають і про чудове почуття кохання, і про улюблені міста. Декілька пісень написали про війну та Україну.

  • Цвинтар.

Український гурт “Цвинтар” пише моторошні пісні українською мовою. Особливої популярності набув після пісні “Микола”. Особисто я й полюбив гурт за цю пісню. Мені дуже подобаються пісні цього гурту.

  • Go_a.

Цей гурт набув популярності в 2020-2021, коли представляв Україну на Євробаченні. Слухачі полюбили цей гурт за пісні “SHUM” та “Шум”, які є дуже схожими одна до одної. Я дуже люблю пісні цього гурту. Вони мають вайб українських народних пісень і, напевно, за це й прославилися.

  • Vivienne Mort

Цей гурт дуже запав мені в душу. Вони співають прекрасні пісні про кохання, дружбу, міфічні істоти. Їх пісні мають елементи метаморфози. Особисто я почав слухати цей гурт на початку війни. Мені подобається. Він став одним із моїх улюблених.

 

Я надіюсь, що у мене вийшло хоча б трохи переконати українців послухати пісні цих гуртів. Слава Україні!

Едуард ГУЛИЧ,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 55

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *