До Дня Незалежності

24.08.2022

До Дня Незалежності

Моя ненько, моя мати, моя Україно!

Ти чудова, дивовижна,

Ти даруєш крила, створюєш життя!

Я люблю тебе, Україно! Ти у нас одна…

Я дуже люблю свою країну. А як її можна не любити? Тільки в нас є такі чудові люди, надзвичайні міста, в яких так і кортить побувати. Можливо, хтось скаже, що нічого незвичайного немає. Звичайні вулиці, гори. Але так може сказати тільки той, хто на власні очі так і не побачив нашу неньку. Ви тільки послухайте цей спів пташок, аромат лісів! А повітря? Повітря чисте, наше, українське.

Кожного року до нас приїжджають мільйони туристів, а велика частина потім залишається тут жити. Всіх заворожують  наші будівлі, які будувалися століттями і дарують нам красу і сьогодні.

Україна – незламна! Вона була, є, і буде. Ніхто її не знищить! Ми сильний, дружній народ, живемо в своєму місці в свій час! Ми – вільні, ми – незалежні!

В Україні наше майбутнє, майбутнє наших дітей. Ми йдемо «в ногу з часом», не стоїмо на місці, розвиваємось. У нас дуже добрі та чуйні люди, які НІКОЛИ, чуєте, ніколи не залишать у біді.

Я віддана своїй державі: я люблю кожен колосок, що проріс із нашого чорнозему. Пишаюся своєю країною і знаю: Вона буде і далі процвітати!

Цим твором я хотіла донести до читачів, яка вона прекрасна – Україна. Головне – це не опускати руки. І я знаю: все буде Україна!

Олександра КАЛИНОВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»

Джерело фото: https://maximum.fm/kartinki-z-dnem-nezalezhnosti-ukrayini-listivki-vidkritki-foto_n146845

переглядів: 101

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *