6 способів зробити навчання приємнішим

04.10.2021

6 способів зробити навчання приємнішим

Хей, гайз! Школа вже почалася, а з нею навалилися безкраї океани нецікавої домашки, та й вільного часу зо-о-овсім не залишилося? Розумію твою ситуацію… Що ж, спробуємо це вирішити. Далі я зібрала шість порад зі свого досвіду, щоб не занудьгувати під час навчання, а зробити його приємним та цікавим. Let’s go!

  1. Роби домашнє з музикою. Знаю-знаю, це підходить не всім. Дехто говорить, що не може сконцентруватися, бо постійно відволікається на музику. А от я не уявляю свого навчання без музики. Тому пропоную слухати просто розслаблюючі мелодії без слів, щоб все ж таки робити домашку, а не танцювати чи підспівувати під пісню улюбленого виконавця 😉

Ось декілька посилань на класну музику, яка допоможе навчатись із задоволенням:

https://youtu.be/O3UenuM-SYY

https://youtu.be/21qNxnCS8WU

https://youtu.be/EIm4HvDgQCM

https://youtu.be/lTRiuFIWV54

  1. Вмикай “study with me” відео. А їх є на просторах YouTube просто безліч: з музикою і без; із таймерами; поділені на сесії та перерви (до прикладу, навчаєшся 25 хвилин, а потім робиш п’ятихвилинну перерву) тощо. Особисто я просто обожнюю вмикати такі відео: і вчитися не так самотньо, і створюється чудова атмосфера.

Кілька лінків:

https://youtu.be/dmDbesougG0

https://youtu.be/2KGtXzIb8l8

https://youtu.be/1ex_bNIFR1A

https://youtu.be/1Cv0kCB59J4

  1. Запасайся смачненьким. Приготуй апетитний напій та підготуй печиво, цукерки, або фрукти, і навчання точно стане приємнішим.
  2. Одягнися зручно. Тут багато пояснень не потрібно: просто одягай улюблений светрик і навчайся з комфортом 🙂
  3. Прибери та прикрась робоче місце. Ароматична свічка, гірлянда чи милі наліпки гарантовано допоможуть тобі створити класну атмосферу, а вона в свою чергу надасть тобі нову мотивацію та натхнення.
  4. Урізноманітнюй буденність: піди в кафе або зроби завдання з другом чи подругою; а якщо погода хороша, і ти маєш можливість організувати тимчасове робоче місце надворі, – ти взагалі щасливчик!

Приємного навчання, друже 😉

Діана КРАВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 150

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *