Що для мене головне у житті?

27.03.2018

Що для мене головне у житті?

А от ви колись замислювалися, що спрямовує вас на якісь вчинки, дії, важливі рішення, які можуть змінити усе ваше життя? Ще з народження дитина відчуває матір, чи то іншого члена родини, їхній дотик, настрій. Згодом, вона росте, дізнається нове, вивчає світ і формує своє уявлення про нього. З певним віком маленька особа все більше обирає моральні цінності життя.

Раптово, іноді не помітно для самих себе, ми стаємо дорослими і самостійними. У житті багато людей будуть здатні змінити наші пріоритети та цінності. Наприклад, є такі особи, які живуть лише заради грошей, не мають теплого сімейного кола, затишку від рідних. Така людина обирає егоїстичний, поодинокий спосіб існування. Мабуть, багато підлітків мріють бути багатими, забезпеченими, але іноді ця цінність здатна зруйнувати усе. А от людина, яка не може уявити життя без своїх рідних, друзів . Для неї вони важливіші за якісь багатства. Навіть, на жаль покинути, одинокі діти, а потім й дорослі люди обирають свої цінності. Це можуть бути друзі, які підтримували у різних неприємностях, чи то навіть тварини, які відчувають емоції особи, яка про них піклується.

Особисто для мене головною цінністю у житті є родина та її здоров’я, а вже потім – навчання і все інше.

Отже кожна людина – індивідуал, неповторна особистість. Вона обирає те, що спрямовує та штовхає її вперед. Але, будь ласка, замислюйтесь, чи ваша цінність є правильною, чи дійсно вона займає провідне місце у вашій душі.

Юлія НЕЧИПОРЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія», Миколаїв

Читайте також:

Школярка з Рівненщини хоче занести своїх батьків до Книги рекордів Гіннеса

Лист майбутній собі

Найвища цінність – це життя

, , , переглядів: 976

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *