ЗНО на носі!

27.05.2019

Привіт усім «ЗНО-шникам»: я з вами! А тепер три хвилинки підбадьорення і настанов, впевнена, вам стане легше.

Перше тестування вже скоро. СТОП, паніка! Це лише тест, який глобальних проблем все одно не вирішує. Лише одна нова сходинка до дверей дорослого життя. Уявіть, вже за місяць ви будете вільні від цього емоціонального стресу і «самозалякувань».

По-перше, мобілізуйте усі свої сили для останнього «забігу». Максимально зберіть себе, як універсального солдата.

По-друге, зубріння вам не друг. Чергуйте підготовку з відпочинком. Почергово готуйтеся та відпочивайте, а завдання чергуйте за складністю, стимулюйте мізки швидко перелаштовуватись – під час тесту це конче потрібно. Однотипні завдання – регрес знань. Тому що ви не дізнаєтесь нічого нового, немає практики на покращення.

По-третє, ваш раціон – раціон вагітних жінок. Це на перший погляд смішно, але варто прислухатись. Овочі, фрукти, каші, супи – це ваші друзі хоча б на екзаменаційний місяць. Без надмірних цукрів, чипсів, газованих напоїв, а тепер увага – паління та алкоголю (на жаль сучасна молодь і таке вживає), ви зможете прожити. Раціон – це відображення вашої конкурентоспроможності, витривалості та емоційної стійкості.

Бажаю кожному читачу-одинадцятикласнику успіху, тримайте себе в руках, надмірно не панікуйте і дотримуйтесь режиму. Нехай Авраменко, Шевченко, Хмельницький, Декарт та Менделєєв допоможуть вам на іспиті. Успіху!

Злата НОВОСЕЛЬСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Біла Церква, Київська область

переглядів: 243

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *