З ким я хочу дружити

13.05.2019

Що є дружба? Дружба – це найбільший скарб, який треба берегти і цінувати все життя. Люди часто плутають друзів з просто знайомими. Але це велика різниця! Друг – це людина, якій ти довіряєш свої найбільші таємниці, вона чесна, добра, щира, завжди готова прийти тобі на допомогу. А знайомий – це просто знайомий. Ну спілкуєтесь, ну бачитесь, але нічого більше. Дуже важливо вміти відрізняти друзів від знайомих. Бо довіриш свою таємницю якійсь людині, вважаючи її своїм другом, а завтра про це дізнається весь світ. Чи станеться з тобою якесь лихо, а твій «друг», навіть знаючи про це, і пальцем не поворухне, щоб допомогти тобі. Таких людей ні в якому разі не можна відносити до друзів.

Також я не вважаю справжніми друзями підписників у соціальних мережах. Як можна довіряти людині, яку ти жодного разу не бачив? Тим паче вважати її своїм другом. Відверте спілкування з такою людиною може призвести до лихих наслідків.

А ще, на мою думку, не можуть бути справжніми друзями усі однокласники відразу. Звичайно, можна мати з ними гарні стосунки, та чи можна їх усіх вважати друзями? Навряд чи.

Особисто я вважаю, що справжній друг має бути один. Це близька до душі людина, та іншої такої нема в цілому світі. Але треба не лише мати доброго друга, а ще й бути добрим другом для нього. Тоді такі стосунки можна буде вважати справжньою дружбою, якій не страшні ні роки, ні відстані.

Я хочу дружити з надійною людиною, яка буде поважати мене, мою родину, мої захоплення, смаки та не вимагатиме дружити лише з нею, бо це неправильно, коли друг забороняє гуляти, ходити у гості, у кіно з кимось іншим, крім нього. Можливо він вам не довіряє? А я хочу, щоб довіряв, і жодні плітки не могли зруйнувати нашу дружбу.

Сподіваюсь, що ви переглянете коло своїх друзів і, можливо, здивуєтесь, коли помітите, що більшість з них просто знайомі.

Вероніка СЕРГЄЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 4 091

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *