Який він, світ без обмежень?

18.07.2018

Який він, світ без обмежень?

Для початку треба розібратись, що це таке. Обмеження – це відмова від чогось, завдяки або заради чогось чи когось. Обмеження тиснуть на людину, тому всі мріємо позбутись їх. Відчувати себе вільно та не залежати від обставин. Що ж, давайте уявимо цей світ?

Немає такого поняття, як йти на роботу, припустимо, що всім дають однакову суму щомісяця на рахунок. Отже, зникає поняття бідності та багатства, усі мають рівні умови та можливості. Звісно, будуть люди які живуть один днем, або ті, які економлять – це вибір кожного. Оскільки на роботу іти не потрібно, то навіщо вчитися? Зникнуть майже всі школи, колежі, університети. Діти та підлітки будуть сидіти вдома, дивитись телевізор, гратись у телефоні, шукаючи щось в Інтернеті. Ви запитаєте, хто ж буде виконувати всю роботу? Відповідь досить легка – роботи, який світ обходиться без цих чудових машин? Я впевнена , що з часом вони матимуть аналітичне мислення, як у людини. Тому вони зможуть готувати їсти в улюблених кафе, продавати різні речі в магазинах, навіть ремонтувати один одного, писати книги, статті, новини. З часом захочеться, наприклад, прочитати книгу, але вони будуть однотипними та не цікавими, бо роботи – письменники будуть мати однакові думки, аналітичне мислення.

Тоді повстає питання: навіщо у такому світі люди? Вони просто самознищаться за певний період часу. Уявимо нашу планету після вимирання людства. Не залишиться жодного дерева, тому що потрібно буде будувати заводи для виробництва роботів, а кисень, який потрібний нам для існування ,для цих істот не є потрібним. Річки почнуть сильно забруднюватись, водойми — засихати, а риба та інші організми повмирають через бруд. Гори зроблять рівнинами, щоб було зручно пересуватись.

Це лише припущення. Можливо, обмеження не такі вже й жахливі, а навпаки допомагають нам? Відповідь за вами.

Тетяна НЕНЧИНСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінниця

, , переглядів: 365

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *