Які друзі потрібні людині?

05.12.2022

Які друзі потрібні людині?

Дружба, на мою думку, – це порятунок від самотності. Кожній людині потрібен друг. Народна мудрість говорить: “Краще друга старого нема нікого”. Відданий друг, щире серце, людина, що розділить всі труднощі та біди і підтримає у важку хвилину – ось хто такий справжній друг. Саме він допоможе тобі порадою, протягне руку допомоги та не залишить у скрутну хвилину. Навіть вислухати дружню критику зовсім не образливо, тому що знаєш, що це – правда від душі.

У мене є багато однокласників, приятелів, просто знайомих. З ними ми гуляємо на подвір’ї, відпочиваємо від буденних клопотів, допомагаємо бездомним тваринам, навчаємось та святкуємо. Дуже часто ми подорожуємо разом на велосипедах, граємо у футбол та обмінюємося цікавими книжковими новинками.

А от справжній друг у мене лише один. Нам завжди цікаво спілкуватися, є безліч тем для розмови та мільйони спільних інтересів. Мій друг веселий, має відмінне почуття гумору, тому ми частенько сміємося з ним, а проведений разом час приносить радість та задоволення. Потрібно зауважити, що мій друг ніколи не заздрить мені, завжди радіє зі мною та за мене. Це багато значить для мене, адже ця людина ніколи не встромить ніж у спину. Ми завжди довіряємо один одному свої секрети, мрії та надії. Я впевнений, що ця людина ніколи не зрадить мене, а у конфлікті завжди стане на мій бік. Навіть коли ми сваримось, то примирення наше дуже швидке, адже справжні друзі не можуть довго один без одного.

У народі кажуть, що “друзі пізнаються в біді”. Це, безумовно, так, адже є моменти, коли дуже потрібна допомога або просто підтримка близької людини, вміння вислухати та зрозуміти. З цим справляються тільки справжні, хороші друзі з доброю душею. А, так звані, “фальшиві” друзі не тільки не допоможуть, а й взагалі зроблять тільки гірше.

Підсумовуючи, скажу, що дружба – багатогранне відчуття. Це і вірність і чесність, і співчутливість, і любов. Саме з таких людських якостей будується справжня дружба, яку не розіб’ють ніякі негаразди, не здолає ніхто.

Артем ПЛОТИЦЯ,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 30

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *