Як знайти мотивацію навчатися?

06.09.2021

Як знайти мотивацію навчатися?

Навчання вже зовсім скоро, а ти втратив(ла) мотивацію і зовсім не хочеш іти до школи? Тоді читай далі, і разом ми спробуємо віднайти стимул, що допоможе з новими силами розпочати цей навчальний рік.

  1. Зрозумій або згадай, для чого навчаєшся. Можливо, ти плануєш побудувати хорошу кар’єру в майбутньому, для якої необхідні знання в певній сфері, і ці знання ти зможеш отримати саме в школі. А може хочеш бути усебічно розвиненим(ою) та вміти гарно підтримати цікаву розмову.
  2. Випиши свої цілі на навчальний рік. Вони можуть бути будь-які. Наприклад, отримати десятку з біології за перший семестр, підтягнути англійську до рівня В2, займатися спортом три рази в тиждень із тренером у спортзалі. Сформулюй цілі якомога конкретніше: не просто «менше часу проводити в соцмережах», а «не використовувати TikTok більше, ніж 15 хвилин на день». Можеш гарно оформити їх на великому плакаті та повісити на помітне місце у своїй кімнаті, або ж просто надрукувати їх у нотатках свого телефону. Вибір за тобою. Головне, перечитуй свої цілі кожного разу, коли мотивація чи сили для навчання покидають тебе.
  3. Зроби навчання приємним. Гарно організуй робоче місце чи піди в улюблене кафе, щоб зробити домашнє, обери зручний одяг, який подобається тобі, ввімкни розслаблюючу музику, приготуй чай або каву, запали ароматичну свічку, навчися гарно оформляти конспекти – роби все, що допоможе почуватися комфортно під час навчання.
  4. Перетвори нудне на цікаве. Параграф у підручнику такий монотонний, що вже просто не можеш його читати? Не біда! Знайди цікавий для тебе онлайн-урок у YouTube чи на будь-якій іншій платформі. Також можеш зробити домашнє з друзями, що точно зробить процес навчання більш захоплюючим.
  5. Переглянь надихаючі фото в Pinterest. Їх ти можеш знайти за запитом «естетика навчання».
  6. Нагороджуй себе за успіхи. Навіть за невеликі досягнення, такі як гарна оцінка чи успішно виконане завдання, можеш заохотити себе переглядом улюбленого серіалу чи смачною чашечкою кави.

Сподіваюся, що допомогла тобі віднайти мотивацію до навчання. Гайда до перемог, і в нас усе обов’язково вийде 😉

Діана КРАВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 80

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *