Як вирішувати проблему безпритульних тварин?

21.11.2018

За статистикою кожен другий українець має домашню тварину. Саме з цієї причини (великої кількості хатніх тварин) ми, українці, просто не можемо оминути факт безпритульності братів наших менших.

Що ж звичайна людина може зробити для покращення цієї ситуації?

Поговоримо про підтримку притулків.

Притулок – це домівка безпритульної тварини. Чим саме ми можемо допомогти організації?

  • Волонтерство

Не в усіх притулках вистачає робітників. Волонтерство – це поміч тваринам напряму. Ви завжди можете звернутися до найближчого притулку із пропозицією взяти участь у певній акції.

Як приклад, у деяких містах України можна допомогти із вигулом безпритульних собак. Перевірте, чи є така можливість у вашому місті.

  • Фінанси

Волонтери, працівники притулку спеціалізуються на допомозі тваринам, вони добре розбираються у певних галузях догляду за тваринами. Можливо вашому притулку потрібні якість конкретні меблі, речі, корми, що буде набагато вигідніше купувати оптом.

Ми можемо пожертвувати певну суму благодійному фонду, або робити щомісячні невеликі внески ,що дозволять працівникам притулку використовувати гроші максимально ефективно .

  • Речі, їжа

Корми, базові продукти харчування для тварин, ліки потрібні притулкам не менше за фінансову допомогу. Більшості притулків не завадять і звичайні побутові речі – ковдри, каструлі, старі рушники і простирадла.

Ми не можемо знати на сто відсотків, що саме буде більш необхідно конкретному притулку. Щоб принести більше користі – перетелефонуйте саме до вашого притулку, уточніть подробиці.

Брати домашню тварину з притулку

Тварина з притулку – найвірніший друг. Ви можете покращити умови маленької істоти, принести і у свій дім, і у життя нового мешканця щастя.

Обравши тварину – зроби усе щоб вона не загубилась.

Ми маємо забезпечити тварину не лише домівкою, а і гарантією того, що, якщо вона згубиться, ми зможемо повернути її .

Чіпування допоможе ідентифікувати вашого улюбленця працівникам ветеринарних клінік, нашийник із ім’ям та контактним номером хазяїна – зв’язатися з вами.

Повернення загублених тварин господарям

Така допомога – це інша сторона медалі минулого пункту. Якщо ви знайшли загублену тварину – зв’яжіться із хазяїном, або, якщо контактних номерів не вказано – слідкуйте за оголошеннями. Можливо саме знайдену вами тварину шукають в одному із них.

Ви також можете розвісити оголошення, про знайдення тварини у районі, де вона була загублена.

Ви також можете звернутися до ветеринарних клінік, щоб перевірити чи чіпована вона.

І у людей, і у собак одне бажання — бути коханими” – Ельчин Сафарлі, сучасний азербайджанський письменник і журналіст.

Проблеми безпритульності із роками загострюються. Саме тому ті, кому не байдужа ця ситуація мають докласти зусиль для її покращення. Сьогодні піклування про тварин означає небайдужість людини до їх і до свого життя.

Юлія СКРИПНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

Джерело фото: umannews.in.ua

, , переглядів: 1 752

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *