Як уберегтися від зневіри на шляху до мрії?

19.06.2019

Як уберегтися від зневіри на шляху до мрії?

Я вважаю, що кожна людина прагне досягти успіху в житті. Вона повинна постійно працювати, самовдосконалюватися, аналізувати помилки, щоб уберегтися від зневіри на шляху до мрії.

По-перше, рух до поставленої цілі – це постійна боротьба між суспільством та людиною. Кожен із нас докладає максимум зусиль, щоб утілити бажане в реальність, але хтось занепадає духом, спокійно пливе за течією. Яскравим прикладом щодо цього є Чіпка Варениченко з роману “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” Головний герой прагне добитися справедливості в суспільстві. Селянин не відчуває підтримки близьких людей і, урешті-решт, відмовляється від прагнень стати хорошим господарем. Зневірившись на шляху до мрії, Чіпка товаришує зі злочинцями. Я вважаю, що потрібно бути розсудливими і йти впевнено до щасливого майбутнього.По-друге, тільки людина з сильним духом досягне поставленої мети. Вона не буде звертати увагу на будь-які обставини та думку суспільства. Згадаймо постать видатної Лесі Українки. Доля не була терпимою до неї. Поетеса мусила вести, за її словами, “тридцятилітню війну”. Вона ніколи не плакала і не жалілася. Леся Українка вивчала різні мови, шліфувала своє поетичне слово. Я захоплююся силою волі, мужністю цієї особистості.

Отже, ми повинні докладати неабиякі зусилля, щоб уберегтися від зневіри на шляху до мрії. Самовдосконалення, підтримка рідних, а головне бажання – секрет успіху кожної людини.

Юлія ЛУЧИНЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 36 801

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *