Як реалізувати себе?

03.10.2021

Як реалізувати себе?

Люди дуже цікаві істоти, можемо досліджувати свою природу ще багато років, бо прагнемо знати усе і, це нормально. Ми хочемо розуміти інших, знати про них усе, та чи розуміємо самі себе? Знайти себе, ось що, на мою думку, головне у житті людини. Є безліч напрямків, хобі, професій.

Складно обрати серед багатьох варіантів. Якщо бути необачним, ви не будете щасливі, не будете отримувати задоволення від свого життя. Непросто стати самостійним, коли звідусіль лунають інші вимоги, існують стереотипи, кожен диктує свої правила. Творчий потенціал руйнує рутина. Не всім вдається належно реалізувати власний потенціал. Наполегливість та терпіння – не єдині ключі до успіху.

Іноді щасливий збіг обставин може кардинально змінити ваше життя. Ви можете йти вулицею і приглянутися модельному агентству, а можете все життя жити на копійки з такою ж гарною зовнішністю. Немає єдиного шляху до успіху, і завжди знайдуться ті, хто буде незадоволений вами. Чому ж людям так важко змиритися з вибором інших? Значно легше критикувати, пліткувати й казати, що нічого у тебе не вийде. Погодитися із думкою оточення завше легше. Складніше вірити у власну зірку, знайти те, що вам цікаве та робити те, що подобається.

У вас є лише ви сам, надійтеся лише на себе, але не налягайте сильно, проводьте умовний кордон та бережіть своє «Я», не давайте сірим реаліям зафарбувати яскраві фарби свого життя.

Анастасія МАУРІНА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 96

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *