Як бути щасливою: поради для дорослих

15.07.2019

Як бути щасливою: поради для дорослих

Всі по-різному сприймають щастя, адже кожен з нас – індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання. Для когось щастя – це мати величезну квартиру, з дорогими меблями та сучасним ремонтом, гаманець, у якому дуже багато зелених папірців, Так, безумовно, це приносить задоволення, але чи є матеріальне справжнім щастям? Може, це якась сота частина щастя, а може, й ні.

Особисто для мене, щастя – це мати вірних друзів, які здатні у будь-яку хвилину прийти до тебе на допомогу, які розділять з тобою всі радості, а натомість ти віддаєш те ж саме. Я знаю, якщо у мене станеться біда, я можу розраховувати на підтримку та допомогу своєї найкращої подруги. Вона завжди дасть мені влучну пораду, запропонує реальну допомогу. Але у дружбі завжди має панувати взаємність та довіра, без цього справжня дружба просто не може існувати.

Також для мене щастям є, звичайно ж, моя сімя. Це люди, які постійно поруч, які знають тебе повністю, з одного мого погляду вони можуть зрозуміти, що у мене щось сталось. В цей момент ми не говоримо один одному якісь слова, вони можуть бути зайвими. А от ніжні обійми допомагають забути про проблеми і заспокоїтись. Здорові та люблячі батьки – це щастя, яке не можна купити за будь-які гроші. Вони так багато віддають нам, своїм дітям, та інколи ми буваємо такими невдячними та байдужими до їхніх прохань та почуттів. Але ми маємо частіше прислухатись до їхніх зауважень, порад, приділяти їм більше уваги та любові. Адже вони віддають нам стільки любові, ласки та турботи!

Для мене щастя – коли тебе розуміють. Багато є випадків, коли тебе слухають, але не чують. Якщо тебе дійсно чують – це означає, що розуміють і тебе, і твої почуття в даний момент.

Щастя – це мир: коли немає війни, не гинуть діти батьків і батьки дітей. Жити у згоді, без чвар, без якихось розбірок, без катастроф та війн — це і є головне, це і є справжнє щастя. Адже мирне небо над головою, мир у душі — це все, про що може мріяти кожна людина, яка знає ціну усьому, що відбувається зараз у світі.

Отже, щастя – це коли всі щасливі, коли всім добре. Нехай поряд з вами будуть лише вірні друзі, хай хвороби оминають вас стороною, у світі панує взаєморозуміння, а ваші батьки живуть як можна довше, і тоді ви з впевненістю зможете сказати: « Я – щаслива людина!»

Наталія САТАНІВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 141

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *