У чому сенс життя?

31.07.2018

У чому сенс життя?

Кожен розуміє сенс життя по-своєму: хтось вбачає його в саморозвитку, хтось у коханні, хтось у тому, щоб стати Людиною з великої літери, хтось у дітях, а хтось у багатстві, славі, владі. Тобто кожна людина сама обирає, що для неї важливо і чим вона займатиметься. Але є речі, які кожен має зробити у своєму житті.

По-перше, основною ціллю кожного має стати бажання бути Людиною з великої літери. Життя вимірюється не багатством чи славою, а вчинками та досягнутими цілями. Кожен має слідувати морально-етичним нормам, високим духовним ідеалам. Це не просто, але життя занадто коротке, щоб витрачати його на дурниці.

По-друге, кожна людина має залишити по собі слід або пам’ять. І це не обов’язково має бути на світовому рівні. Тобто головне, щоб у своєму середовищі про Вас пам’ятали як про добру, щиру та чесну людину. Зробити так, аби близькі та знайомі подякували Вам за залишений спадок.

По-третє, людина повинна розвиватися, набувати нових знань. Тобто сенс життя полягає ще й в тому, щоб розкрити свій творчий потенціал та реалізувати його на своєму шляху.

Отже, сенс життя кожного залежить від того, які моральні цінності сповідує та які цілі наслідує людина. Прожити його потрібно так, щоб озираючись назад, Вам не хотілось нічого змінювати.

Тетяна КОКИНДА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Чернівці

, , , переглядів: 456

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *