У чому секрет щастя

31.08.2018

Щастя полюбляє тишу. Як важливо в буденній біганині знайти годинку тиші, коли розумієш що щастя поряд, що та хвилинка, яку Ви встигли впіймати і посміхнутись світу, називається простим словом – щастя.

Існує таке твердження, що не в грошах те щастя, але з часом багато хто змінив цю думку, бо в сучасному світі для того, щоб бути щасливим, нам конче потрібні гроші. Звісно якщо ви відпочиваєте за кордоном, займаєтесь дорогим видом спорту, то й справді тут інвестиція в себе величенька. Але, давайте подивимось на вартість цього чуда з іншої сторони. Наприклад: нам важко вибратись до лісу¸ провідати родичів, зустрітись із друзями – чи це вартує багато коштів? Аж ніяк ні! Ми цілком безкоштовно можемо виділити для цього годину, день, тиждень – а результат прирівнюється до мільйону.

Дорослі, найголовніша порада Вам! Гроші – це мінливо, сім’я – життя. Не будьте у полоні роботи і проблем, робота не варта жертви сімї – памятайте. Доказом мого твердження можна перефразувати відому приказку: «За гроші не купиш ні батька, ні матері, ні родини». Йдучи на роботу, не забувайте про свої бажання, поривання і про хвилинки радості життю.

Є багато переваг і причин на сторону слів: «Я щасливий!», починаючи з «Я живу!» і закінчуючи «Який чудовий пиріг» – це все ознаки справжнього щастя. Помічаючи звичайні і прості речі, більше дивуєшся незвичайному і прекрасному.

Злата НОВОСЕЛЬСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Біла Церква, Київська область

, , переглядів: 605

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *