Топ 3 книг – фентезі для дітей

13.05.2019

Які книги найкраще впливають на розвинення фантазії у дітей?

На 3 місці розташована книга «Дивовижні пригоди Наталки в країні Часу», автор Ніна Воскресенська. Головна героїня повісті дівчинка – школярка Наталка мріє якомога швидше подорослішати. Яким чином можна прискорити плин часу?Автор дає такий шанс героїні і переносить її до країни Часу. А от де ця країна знаходиться, та чи варто туди потрапляти, читайте пригодницьку та пізнавальну історію «Дивовижні пригоди Наталки в країні Часу».

На 2 місці розташована книга «Зачарований місяць», автори Вольфанг і Ганке Гольбайни. Кім Ларсен із Дюссельдорфа вирушає в надзвичайно небезпечну подорож на порятунок своєї сестри Бекі. По той бік Гір – тіней хлопець зустрічає Короля калюжі, родину бобрів Таків, велетня Горга, ведмедя Келгіна, Степового принца Грівіна. Разом із новими друзями стає до бою із військом чорних лицарів Царства Тіней. Та чи знайде він сестру і чи поверне мир Казковому місяцю?

На 1 місці розташована семитомна книга Клайва Стейплза Льюїса «Хроніки Нарнії». Колись добіжить кінця вік чарівної яблуні і з її стовбура виготовлять велику платтяну шафу. Довгі роки вона слугуватиме лише для зберігання пальт і шуб у будинку самотнього професора. Та одного дощового дня Пітер, Сьюзан, Едмунд і Люсі заховаються в ній від суворої домогосподарки. І потрапляють у Нарнію – країну, яка відчиняє потаємні двері лише тим, хто щиро вірить у дива. Могутній лев Аслан – цар звірів і володар усього сущого, зла Біла Чаклунка з крижаним серцем, дивовижні казкові істоти та звірі, що вміють розмовляти, четверо дітей, які стануть нарнійськими королями й королевами та раз у раз повертатимуться зі світу людей, щоб урятувати Нарнію від темних сил… На сторінках семи частин фентезійної хроніки герої Льюїса вкотре доведуть, що зло завжди буде переможене добром. Для цього треба повірити хоча б у малесеньке диво!

Ці 3 книги, сподіваюсь, справлять на вас велике враження, якщо ви їх прочитаєте. Приємного читання!

Юлія СТОЛЯРЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

переглядів: 193

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *