Що таке сильна країна?

25.06.2019

Що таке сильна країна?

Кожен громадянин будь-якої держави хоче жити в сильній країні. Та для кожного це поняття є різним. Хтось вважає, що “сильна країна” повинна бути економічно розвиненою, хтось думає, що така держава має займати передове місце на політичній арені. Скільки людей, стільки й думок.
Зараз ця тема є надзвичайно актуальною у нашій країні. Кожен свідомий громадянин вважає обов’язком докласти максимум зусиль, щоб зробити свою Батьківщину сильною. Але кожен намагається зробити це по-своєму. Щоб довести це, я вирішила провести соціологічне опитування серед членів своєї сім’ї. Ось які відповіді я отримала:
Мама: “Для мене сильна країна – це порядний та чесний президент. Якщо людина, що обіймає посаду гаранта країни буде володіти такими якостями, то Україна за короткий час стане однією з перших країн Європи за рівнем життя та економічним розвитком.
Бабуся: “Я впевнена, що сильна країна – це сильний президент. Людина, обрана народом, щоб вести їх за собою повинна бути розумною, освіченою та цілеспрямованою”.
Дідусь: “На мою думку, сильна країна – це сильне село. Якщо селянин, який є фундаментом держави, матиме змогу стати представником вищого класу, то й у його країни буде шанс стати сильною, перш за все, в економічному, а потім й у всіх інших планах”.
‌ Відповідь мого молодшого брата (12,5 років) на це питання дуже здивувала мене. Він сказав: “Сильна країна – це нормальний президент”. Перші кілька хвилин від шоку я не могла вимовити жодного слова. Врешті-решт я не взяла його слів до уваги. Вони здалися мені абсурдними. Та все ж я не могла викинути їх з голови. Я довго думала, аж раптом, мене немовби обухом по голові вдарило: його відповідь найбільш наближена до істини і об’єднує всі ті, що давалися дорослими раніше. Адже “нормальний” президент – це та людина, яка піклується не тільки про себе, а й про інших, вона знає, що саме потрібно народові та країні. Як то кажуть: “Вустами  дитини говорить істина”, чи не так?
Кожен має свою власну думку щодо того, якою повинна бути країна, щоб називатися сильною, і проведене мною дослідження доводить це твердження. Та я вважаю, що для того, щоб зробити свою Батьківщину такою, якою ми бачимо її в мріях, увесь народ повинен об’єднатися, бо тільки разом ми можемо досягти однієї мети – зробити Україну сильною. Кожна думка правильна, та ціль одна, тому й ми, патріоти своєї держави, маємо стати одним цілим, з’єднати наші погляди та переконання в одну непереможну ідею. Це єдиний правильний шлях до  становлення сильної країни.

Наталія ГАНІСТРАТ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпропетровська область

переглядів: 192

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *