Що шукає у соцмережах моє покоління?

19.04.2019

Майже всі ми зареєстровані у таких соціальних мережах як Instagram, Facebook та інші. Найбільшої популярності вони набрали у підлітків. Там у нас є інтернет-друзі та ми маємо можливість спілкуватися із людьми з різних куточків світу. Напевно всі дорослі цікавляться: що шукає у соціальних мережах моя дитина? Зараз я відкрию деякі таємниці.
Напевно, найбільше діти шукають ГДЗ (готові домашні завдання). На наступному місці – музика. Зараз всі ми маємо навушники і тому слухаємо багато пісень. Третє місце у моєму рейтингу пошуків займають: картинки (одяг, машини, візерунки) та відомі люди. Завжди, коли ми чуємо чиєсь ім’я, “ліземо” в інтернет, щоб дізнатися – хто він такий. Моє покоління дуже любить  дивитися різні фільми та серіали, тому це займає четверте місце. Дуже мало процентів припадає на книги, тому як мало хто ще їх читає.
Взагалі кожна дитина шукає в інтернеті щось своє, тому що у кожного свої запитання та кожен цікавиться своїм. Але на мою думку – це п’ятірка найбільш популярних запитів у мого покоління. 

Наталія БОНДАР,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Сміла, Черкаська область

переглядів: 407

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *