Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

27.05.2019

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

Якщо задуматися, діти 21 століття – дуже дивне покоління. Чому? Бо ми свідомо майже повністю відмовилися від «живого» спілкування, від реального життя. Справді, зараз дуже важко зустріти якогось підлітка, який не має власної сторінки (а то й кількох) у Facebook, Instagram тощо. Що ж ми там знаходимо такого цікавого? Спробуймо розібратися разом.

Перша причина, через яку найчастіше підлітки «тікають» у віртуальний світ – проблеми в родині. Навіть через найменші суперечки захочеться забутися і не думати про конфлікт. Здавалося, можна піти провітритися, прогулятися з друзями, почитати книгу чи ще щось. Але найперше, що приходить в голову – соціальні мережі. Написав про проблему, і чекаєш, поки віртуальні друзі почнуть давати поради.

Друга причина – як у мережах є багато непотрібної інформації, так само є і корисна. Особливо соціальні мережі стають у пригоді, коли ти вмієш розрізняти обидва види. До того ж, Інтернет – це в принципі дуже зручна річ: сидиш собі днями вдома, але водночас знаєш, що відбувається у світі.

Третя, не менш важлива причина – замкнутість людини. Адже нерідко трапляються особи, які «бояться» реального життя, в той час як у віртуальному вони просто генії. Звісно, це вже проблема, з якою треба боротися. Проте хотілося б звернути увагу на те, що, на жаль, деяких людей просто не сприймають такими, які вони є. На них скоса дивляться або уникають. Таким чином даючи зрозуміти, що вони тут зайві. Тут уже просто не залишається іншого варіанту, як відмежуватися від усіх і спілкуватися з тими, хто тебе розуміє. Навіть не зважаючи на те, що це зовсім незнайомі люди.

Зрештою, в усіх є свої причини проводити час у віртуальному світі. У когось це проблеми, а хтось просто знудився від повсякденного життя. Однак потрібно памятати, що ніякі смайлики не замінять справжніх емоцій. Коли ти спілкуєшся з людиною в реальному світі, ти можеш по-справжньому її відчути. А коли у віртуальному – єдине, що ти відчуваєш – це телефон у руках. Хоча, хто знає, до чого дійде розвиток технологій і до чого це призведе людство.

Анна МАСНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 176

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *