Що означає бути відповідальним?

13.05.2019

Особисто для мене – це хронічний недосип, превтома, погіршення зору, головні болі, емоційне вигорання та стрес. «Чому?» – запитаєте ви. А тому, що я ставлюся до всього надзвичайно відповідально. Більше, ніж того вимагають.

У кожного з нас є обов’язки. Від того, наскільки відповідально ми до них ставимося, може залежати не лише оцінка в щоденнику, а й чиєсь життя. Є люди, яким подобається бути відповідальними, а є такі, яким байдуже. На все, абсолютно. Вони живуть лише заради себе і в будь-якій справі намагаються уникнути завдання, тому що разом із ним прийде і відповідальність, а це змушує їх відчувати себе дискомфортно.

Відповідальна людина ніколи не скине свою провину на інших, завжди буде проявляти ініціативу в будь-якій задумці, з готовністю прийме те завдання, що їй випаде, і викладеться на повну, і встигне у зазначений час.

Відповідальність формується ще у дитинстві. Її «концентрація» залежить від виховання й постулатів, яких хоче дотримуватися та чи інша особа.

Чим відповідальніша людина, тим успішнішою вона буде в житті. Тому що ініціативність та змога чесно відповідати за свої вчинки завжди сприяє гарному враженню про неї у будь-якому колективі.

Діана-Катерина РЕДЬКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

переглядів: 3 851

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *