Що б я змінила на краще у своєму місті

02.05.2019

Привіт, мене звуть Катя і я живу в маленькому містечку запорізької області – Мелітополь. Мені дуже подобається моє місто. За останні чотири роки наш мер зробив дуже багато корисного для Мелітополя. Ось наприклад зараз роблять нову дорогу, а точніше новий спуск до центрального ринку. Також було багато зроблено для молоді зокрема: фотозона на площі та у парку, реставрування атракціонів. Це все дуже гарно і я з повною впевненістю можу сказати Сергію Мінько – дякую! Але якщо б мером Мелітополя була я, все було б трішки інакше.

Насамперед у нашому місті існують не тільки центр і мікрорайон, у яких проводять найчисленнішу кількість робіт, а й інші райони та вулиці. Наприклад: Новий Мелітополь. У минулому році тут було зроблено сцену для щоденної ранкової зарядки і скоро з’явиться сквер для дітей, але забуто такі місця як Юрівка, про яку на згадують вже кілька десятків років, а це ж місце дитинства багатьох дітей! По таким вулицям як Харківська, Амет-Хана-Султана, Раскової і Февральська навіть неможливо проїхати на машині чи велосипеді, адже усюди нескінченні ями. Я зробила б гарні дороги навіть у віддалених районах нашого міста.

А ще нас із хлопцями та й усіх не пускають на зелене поле. Взагалі-то його будували для дітей та дорослих, які мешкають на Новому Мелітополі. Але безкоштовно нас туди ніхто не пускає. Якщо б була моя воля, я побудувала сотні цих полей тільки для того, щоб діти мали можливість удосконалювати свої спортивні якості та вміння.

Я хочу, щоб моє місто процвітало і надалі та все зроблю для того, щоб у всіх мешканців Мелітополя було яскраве та щасливе життя!

Катерина ДОБРИНІНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Мелітополь, Запорізька область

переглядів: 806

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *