Щастя через щастя

15.05.2018

Щастя через щастя

Що таке цінність? З самої назви зрозуміло, що це те, що має якесь певне значення, те, що цінується. Певна річ, ми усі знаємо про загальнолюдські цінності, такі, як здоров’я, достаток, любов тощо. Проте кожен і для себе вибирає особисті, ті, яких дотримуватиметься впродовж усього життя.

Для мене такою цінністю є щастя інших. Я вважаю, що воно є надважливим пріоритетом у моєму житті з декількох причин. По-перше, науковці довели, що той, хто присвячує своє життя щастю інших, є щасливішим, ніж егоїст, який дбає лише про своє. По-друге, роблячи життя інших радіснішим, ми здобуваємо цінний досвід спілкування з людьми. Звісно, ми усі хочемо бути просунутими і комунікабельними, і допомога іншим – ідеальний варіант для цього.

І ще одне, останнє, проте далеко не найменш важливе, на мою думку. Хіба не приємно побачити щире захоплення в очах бабусі, якій ви щойно купили квіти? А відчувати радісний трепет в грудях від того, що допомогли бідній сироті або розсмішили молодшу сестру? Тут ідеться зовсім не про задоволення собою, а лише про щастя через щастя, через добро. І неважливо, наскільки велику за обсягом добру справу ми робимо – прибираємо парк чи захищаємо нашу державу в зоні бойових дій – цим ми робимо кращими суспільство, планету і самих себе!

Христина ІВАНЦІВ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

Джерело фото: http://kmaalumni.org.ua/multyplikator-dobra/

, , , , , переглядів: 693

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *