Путівник молодшій сестрі: 5 книг, які я пораджу прочитати сестричці

13.05.2019

Книгаце справжня скарбничка мудрості. Народна мудрість каже, що книжка вчить, як на світі жить. І це справді так… Вона розкриває нам цікавий світ, допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення.

Сучасна молодь думає, що про книгу вже можна забути, але це не так. Вона, на відмінно від інших засобів інформації, має особливу атмосферу, неповторну харизму, свій порив емоцій і піднесення почуттів, сподівань, мрій. Саме з книжки починається стежина у неймовірний світ.

Якою була моя перша прочитана книга? Це була «Золота збірка українських казок». Моя рідненька, ця книжка відкриває зовсім інший погляд на реальне життя. Відкрий першу сторінку і все довкола перетвориться на казку. Прочитавши цю книгу, ти зрозумієш, що довкола тебе є цікавіший світ, а не просто буденні дні з гаджетами в руках. Ти отримаєш дуже багато корисних уроків, адже в казці є мораль. І тільки після цього ти зможеш перейти до наступного кроку на своїй доволі цікавій та плідній стежині.

Наступною буде водночас дитяча та доросла книга «Маленький принц». У безмежному Всесвіті, серед великих і малих планет є одна особливаНе тому, що дуже маленька і замість імені у неї лише номер, а тому, що живе на ній незвичайний хлопчик з золотим, як достигла пшениця волоссям, чарівним, як тисяча дзвіночків, сміхом, з не менш незвичайним імям Маленький Принц. Багато років тому він залишив свою домівку і відправився в далеку подорож іншими планетами. Він почувався дуже самотнім і вирішив знайти друзів. Мандруючи, він познайомився з багатьма людьми, але всі вони видалися йому дивними. Останньою хлопчик відвідав планету Земля. Що чекало його на Землі? Чи знайшов він там друзів?Що дуже важливе зрозумів? Чи повернувся додому? Про все це і багато іншого розповідається у захоплюючій казціпритчі французького письменника А. де СентЕкзюперіМаленький принц“.

Пора вирушати далі. Пропоную наступну книжку « 365 коротких історій для душі». Можливо це досить примітивний вибір, але послухай і ти зрозумієш в чому суть. Ти відчуєш легкість на душі. Це притчі на кожен день. В них описуються різні ситуації в житті. Бруно Фереро, автор книги, досить доступно пояснює всі помилки, грубі чи недоречні вчинки, виправляючи їх. Я впевнено назву цю книгупутівником до щасливого життя людини.

Настала черга до четвертої книги – «Життя у позику». Ця книга в більшості описує німецьку культуру. Але основним є те, що головний герой, який постійно на високій швидкості, у власній машині життя, поспішає до фінішу. На шляху йому трапляються певні «стихійні лиха»( вороги, проблеми, минуле). В останній момент герой втрачає віру в себе. Чи доїде він до фінішу? Що з ним буде далі? Прочитай цю книгу і ти зрозумієш, що героєм цієї історії можеш стати ти!

І ось п’ятий крок у твоїй книжковій подорожі. Давай зупинимося на романі «Happy mothers day». Ти зараз здивована чому тобі слід читати англійською, не знаючи досконало її. Це не повинно тебе зупинити. Не знаючи мови, можна знайти її переклад. Розпочни з фрази «Ready for love». Це і є основна думка книги. Цей роман про відносини дочки до своєї рідної матусі. Вона була бідною, і через це її ненавиділа рідна донечка. Жінка понад усе важко працювала, щоб угодити дівчинці, але та втекла з дому, до інших, прийомних батьків. Вони були заможними. Спливали роки, дівчинка важко захворіла. Її врятувати могла лише пересадка серця. Донорів не було, гроші не допомагали. І лише рідна мати була готова віддати своє серце. Донечка вже прокинулася після операції, а на столі була записка з словами «Ready for love, уоur mother». Дівчинка заплакала гіркими сльозами…. Сподіваюсь ти засвоїш цей урок, бо мамаце все наше життя.

Ну ось і все, твої перші кроки зроблені. Далі книга буде крокувати завжди пороч з тобою, але чи впускати її до свого серця вирішувати тобі

З любовю, Оля!

Ольга ПУГАНОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Івано-Франківська область

переглядів: 187

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *