У неділю, 20 жовтня, у столичному клубі Atlas відбулася прем’єра нового довгоочікуваного альбому Melovin’а.
Нагадаємо, що співак, якого назвали українським Дракулою, став фіналістом пісенного конкурсу “Євробачення 2018”, зайнявши 18-те місце.
На пре’мєру альбому приїхало безліч шанувальників, меломанів і навіть деякі зірки шоу-бізнесу.
- Це мій другий “Sould–out” – наголошує співак, – усіх чекає нове, небачене досі шоу!
Головним атрибутом, який найбільше привернув увагу глядачів, став рояль – восьминіг, виконаний на замовлення музиканта.
- До альбому входять 8 пісень, скільки й щупалець у восьмонога, і кожний трек має свою власну історію.- розповідає Melovin.
Постійні овації супроводжували музиканта протягом концерту. Знаючи слова усіх пісень свого кумира, шанувальники співали синхронно разом із ним.
Окрім уже відомих глядачам композицій, артист презентував дві нові: “Want you to stay” та ”Your entertainment”.
- Завдяки Вам, я став тим, ким я є зараз, – подякував співак своїм батькам та прихильникам.
І заспівавши останній, фінальний трек, Melovin вийняв штекер із розетки, вимкнувши світло…
- А тобі яка дяка, це був мій перший концерт, перші емоції, перші моменти. Дякую за неймовірну віддачу і шалену енергетику!
- На жаль, не було можливості побувати (на концерті), але дивилась трансляцію. Навіть через екран було відчутно цей драйв і ці емоції! – прокоментували шанувальниці артиста в Instagram.
Незабаром Melovin презентує новий альбом ще й у Львові. Вже 17 грудня 2019 року співак, у супроводі симфонічного оркестру, запалить в Оперному театрі міста Лева.
- Чекаємо усіх! Відмовки не приймаються 😉 – запрошує артист.
Анна КРАВЦОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, Харків
Джерело фото: https://starbom.com/news/melovin-prezentuvav-albom-octopus-u-kiyevi

