По колу вдесяте або Чому ми передивляємося фільми

06.09.2021

По колу вдесяте або Чому ми передивляємося фільми

Мабуть, багато людей ставило собі питання: «Чому мене знову тягне переглянути цю стрічку?» Ніби це не фільм, а магніт якийсь. Знайомі відчуття? Тоді вітаю в клубі. А щоб дізнатися відповідь на питання – читайте далі!

Складно перелічити всі причини. Проте, з власного досвіду, можу назвати декілька основних.

Актори

Неможливо завжди бути молодим. Акторів це також стосується. Вони дорослішають, старіють, і, на жаль, помирають. Лише у фільмах можна залишатися незмінними. Саме тому багато людей знову й знову переглядають стрічки з улюбленими акторами, сумують за ними.

Прикладом може бути будь-яке радянське кіно («Іван Васильович змінює професію», «Діамантова рука», «Операція ”И” та інші пригоди Шурика» і т. д.) Багатьох акторів уже немає. Та це не заважає знову й знову захоплюватися їхньою грою.

Атмосфера

Сюжет – це важливий критерій фільму. Та коли вже знаєш його напам’ять, іноді просто хочеться зануритись в атмосферу кінокартини.

Гадаю, що багатьом відомий фільм «Сам удома». Вже сто разів бачила… Та взимку подивлюся ще раз, щоб відчути атмосферу Різдва.

Трюки

І ось він біжить… Перестрибує на драбину… Сальто! За таким видовищем можна спостерігати вічність. Складно залишатися спокійним, дивлячись на спритність персонажів фільмів. Хочеться знову й знову спостерігати за їхніми викрутасами.

Згадати хоча б будь-яке кіно з Джекі Чаном. У кожному фільмі він дивує глядачів надзвичайними трюками. Таке видовище не набридає.

Кіноляпи

Буду говорити просто. Кіноляп – це помилка у фільмі (в сюжеті, анімації і т. д.) Часом вони роблять стрічку досить кумедною. Пошук кіноляпів спонукає людей знову й знову передивлятися певний фільм.

На ютубі є безліч відеороликів, присвячених кіноляпам. Після їхнього перегляду починаєш дивитися на деякі фільми по-новому.

Отож, не дивуйтеся бажанню вдесяте переглянути якийсь фільм. Просто зробіть це. Хто шукає кіно ляпи – удачі. А всім іншим гарного перегляду!

Ірина ДОВБНЯ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 97

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *