Найбільша цінність – бути людиною

18.07.2018

Дуже складно точно визначитись, що для кожного найбільша цінність. Ніхто не може стверджувати, що для всіх це дружба або здоров’я. Людина має особисту думку, речі, які вона ставить перш за все. Наприклад, для мене найбільша цінність-це спроможність бути Людиною.

Чому бути людиною-це цінність мого життя? Я так вважаю, бо кожен моє право самовиразитись, бути особистістю. Людина не повинна ставити себе у рамки суспільства й закриватись у собі лише через те, що вона «не така як усі». На мою думку, треба показати світу, на що спроможна людина, крім того як слідувати принципам та жити у нудьзі.

Бути людиною – це, в моєму розумінні, поважати кожного, хто живе на планеті, цінувати його вибір та спосіб життя. Це намагатись допомогти всім, хто цього потребує й не бути байдужим до їх проблем. Людина – істота, яка спроможна лише на щирі почуття без награності та прихованого помислу.

Прикладом справжньої людини для мене є героїня книги та фільму «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс. Кларк щиро радіє простим дарункам, допомагає оточуючим, прагне до кращого життя родини й будує шлях до щасливого майбутнього. Вона як яскравий промінчик намагається освітити все навколо позитивом. Завжди дивувалась її впевненості та легкості у спілкуванні. По-дитячому відрита до людей, не намагається шукати вигоду у всьому. Кларк кардинально відрізняється від сучасного суспільства, більшості представників якого не начхати тільки на свою особистість. Молоді слідувало б брати приклад з цього тендітного, прекрасного та людяного образу.

Виховувати в собі людину дуже складно. Ми керуємося гордістю й ображаємо близьких нам людей. Часто не йдемо на компроміс, тому тільки посилюємо сварку. Лише коли всі виховають у собі Людину й почнуть цінити оточуючих, лише тоді ми зможемо жити у світі без війн. Ось чому я вважаю, що найбільша цінність – це спроможність бути Людиною.

Вікторія ЯШКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

, , , , переглядів: 1 377

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *