«Найбільша перемога – перемога над самим собою»

29.11.2021

«Найбільша перемога – перемога над самим собою»

Вона народилась у крихітному американському містечку в родині менеджера маленької  компанії та маловідомої художниці. У дитинстві вважала себе потворою, бо носила окуляри та пластинку для виправлення зубів. У двадцять сім на кінопробах, почула, як режисер, просто оглянувши її з ніг до голови, прошепотів італійською: «Che tipo di assicuration?!» Їй було боляче! «Вибачте, що я недостатньо прекрасна для вашого фільму!» –  гучно грюкнула дверима…

Світ який – мереживо казкове!..

Цей світ щодня дарує нам безліч можливостей для здійснення найзаповітніших мрій, але треба бути готовим до перешкод…

Чому одні досягають бажаного, а більшість зупиняється, шукає інші шляхи або й взагалі повертає назад?

Я глибоко переконана, що «корінь зла» слід шукати не десь, не в чомусь, а в собі! Сама людина є як рушійною силою, так і потужним гальмом. Тому й перемагати в житті можна лише перемігши себе!

Найзапеклішими ворогами людини є страх і лінь.

Будь-хто з нас бачить себе на вершині, але не всі здатні подолати своє небажання, наприклад, відірватися від телефона й робити зарядку. А скільки разів перед кожним з нас були зачинені двері, що мали б вести до омріяного?! І треба лише постукати! А страх сковує душу: а якщо… а раптом…

Можна перемогти кулаками у двобої, можна подолати опонента красним словом у дискусії, можна здолати байдужість доброю справою. А от убити в собі лінь і страх найскладніше.

Я, як і кожна людина, маю свої страхи, щодня борюся з лінню, я не хочу жити десь на задвірках, хочу бути абсолютною володаркою своєї волі. Ця війна із собою розпочинається щойно ти розплющуєш очі. Ти маєш собі щодня доводити, перемагаючи лінь і страх, що ти – Людина.

На початку я згадала про одну американку, яка надихає мене на щоденну боротьбу. Як же склалося її життя?

– Через три роки після невдалої кінопроби ця жінка не просто знялася у фільмі «Крамер проти Крамера», а ще й отримала Оскар за кращу жіночу роль.

–  Її висували на цю премію двадцять один раз – і тричі вона ставала переможницею.

– У її кар’єрі аж тридцять номінацій на «Золотий глобус» та рекордні дев’ять перемог.

Так, це Меріл Стріп, яку сьогодні можна вважати синонімом успіху. Ця актриса, навіть програючи, долає свої страхи, прагне стати кращою, а це абсолютна перемога передусім над собою – найтяжча, а тому й найважливіша з усіх перемог!

Читаючи про таких людей, слова Дао Де Дзина набувають особливого змісту: «Той, хто перемагає інших, сильний, той, хто перемагає себе, – могутній».

Поліна ПАЕГЛЄ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 50

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *