Мої перші кроки після обрання Президентом України

20.06.2019

Мої перші кроки після обрання Президентом України

Кожні 5 років на посаду Президента України балотуються десятки кандидатів. У своїх передвиборчих програмах вони обіцяють зміни в освітній, медичній, судовій та військовій сферах. Усі кандидати твердять про боротьбу з корупцією та запобігання злочинності. Але, на мою думку, перед тим, як впорядковувати щось глобальне, потрібно впорядкувати буденне та, на перший погляд, неважливе. Перед тим, як збільшувати відповідальність за високорівневу корупцію, тобто корупцію серед можновладдя, варто звернути увагу на побутову корупцію, що спричинена низькими заробітними платами. Адже європейські науковці довели, що найнижчий показник побутової корупції є в країнах, в котрих високий показник індексу людського розвитку, тобто рівня життя.

Значною проблемою сьогодення є еміграція українців за кордон у пошуках кращого життя. Ці цифри просто вражають! За даними Міністерства соціальної політики, на постійній основі за межами України працює 3,2 млн. громадян, а на тимчасовій – від 7 до 9 млн осіб. І як ви гадаєте, яка основна причина еміграції? Перше місце в списку посідає корупція. Тому першочергове завдання Президента України – створити умови для реалізації можливостей молодого та перспективного покоління.

Формувати національну свідомість потрібно ще змалку. Навчити маленьких українців патріотизму – ось найголовніше завдання закладів дошкільної, середньої та позашкільної освіти. Будучи на посаді Президента України, я буду всіма силами підтримувати освітню реформу та робити все для того, щоб навчатися в Україні було престижно.

Окрім активної внутрішньої політики, Президент повинен вести не менш активну зовнішню політику. В інтересах глави держави є спрямування України на курс європейської та євроатлантичної інтеграції, приєднання України до ЄС та НАТО.

Хочу зазначити, що відповідно до р.5 ст.106 Конституції України, Президент України забезпечує державну незалежність, національну безпеку та правонаступництво держави. Тобто мені, Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України, потрібно зосередити усі сили на посилення антиросійських санкцій в звязку з російською агресією на Донбасі.

На мій погляд, Президент – це в першу чергу ерудований та відповідальний лідер, який вміє вести переговори, любить свою Батьківщину, рідну мову та знає справжню історію.

Тому, для того, щоб в майбутньому стати главою держави, мені потрібно багато вчитися та наполегливо працювати, аналізувати помилки минулого, щоб не повторити їх в майбутньому. Наразі в мене за спиною крила, а згодом буде досвід.

Оксана ШИМКІВ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львівська область

переглядів: 412

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *