“Мама, ти – космос!”: хлопець зворушливо освідчується мамі в коханні

11.03.2018

“Мама, ти – космос!”: хлопець зворушливо освідчується мамі в коханні

Хочу написати про найрiднiшу для мене людину – маму. Це буде присвята, якщо бажаϵте – сповiдь, освiдчення в коханнi моïй милiй матусi. Мабуть, багатьом захочеться написати про свою маму, тож цей мiй твiр не буде вважатися банальним нарисом. Моя матуся заслуговуϵ на те, щоб про неï знали всi.

Якось я готував для своϵï рiдненькоï подарунок до 8 березня. Довго не мiг визначитися, дуже хотiлося передати всю свою любов. Взяв аркуш паперу й написав : «Мама, ти – космос!!!». Пам´ятаю, як вона розчулилася, бо матуся, як нiхто, завжди мене розумiϵ.

Так, мама – це мiй Усесвiт, бо саме вона заповнюϵ все моϵ життя. Я досi пам´ятаю всi ïï колисковi, нiжнi обiйми. Мама завжди була поряд – коли я хворiв, зiткався з першими невдачами або переживав першi справжнi успiхи. Вона повчала, допомагала, пiдтримувала, пiклувалася, молилася за мене.

Матуся, як бiльшiсть сучасних жiнок, працюϵ. Але, незважаючи на зайнятiсть (вона займаϵ керiвну посаду), мама завжди знаходить час для дiтей. Немаϵ такого питання, на яке би ми не отримали вiдповiдь, навiть якщо вона ïï не знаϵ, ми разом шукаϵмо розгадку в lнтернетi.

Мама – друг, порадник, наставник. Це дуже розумна та ерудована жiнка, сама любила навчатися i прищеплює цю любов нам. Вона завжди вважала найкращим iнвестуванням у життi – навчання. Саме матуся вчить мене пiзнавати свiт, бачити у ньому реалiï, помiчати прекрасне, розбиратися в усiх сферах життя. Матiнка допомагаϵ у навчаннi, розвитку, органiзовуϵ цiкавi вiдпочинки, разом ми багато подорожуϵмо свiтом, а разом з тим вивчаϵмо географiю та iсторiю краïн, де довелося побувати.

Мою неньку люблять i дорослi, i дiти. Ви б бачили, як тiшаться малюки, коли ми  навiдуϵмося до дитячого будинку! Уже майже рiк  допомагаϵмо дiтлахам в якостi волонтерiв. Дiти знають,  якщо приïздить моя мама,  то  буде свято з ласощами, iграми, квестами, малюнками, загадками. Малеча очiкуϵ нашого приïзду, щоразу зустрiчаϵ  бiля ворiт або виглядаϵ у вiкна. Кожен з них не залишиться без уваги, матуся приголубить, пожалiϵ, вислухаϵ. Кожного разу, коли ми повертаϵмося додому, мама не стримуϵ слiз i тiльки тихенько потираϵ руки, адже кожного разу вона пiдкидаϵ, кружляϵ, бере на руки майже два десятки малюкiв. Не обдiленi увагою й старшi дiтки: у кого домашнϵ завдання перевiрить, з ким вiршик треба вивчити, з дорослими дiвчатками пошепотiтися про щось для них важливе…

Першi моï слова, кроки, забитий м´яч, пiймана в рiчцi рибка, прочитана разом книжка – усе асоцiюϵться  з моϵю дорогенькою.

Зараз я вже майже дорослий, але, як i ранiше, часом так хочеться обiйняти матiнку та сказати ïй, як же сильно  ïï люблю!

Дякую тобi, рiдна, за все моϵ життя, за твоï недоспанi ночi, за твою активну життϵву позицiю, якоï ти дотримуϵшся, за той драйв, яким дiлишся з усiма, за твою безмiрну доброту та щирiсть!

Спасибi, матусенько, за сестричку, що з´явилася в нашому домi, завдячуючи твоïй чутностi, небайдужостi та любовi. На жаль, у нас ще багато сирiт, але я сподiваюся, що мамин приклад буде наслiдуватися. Дуже радiю з того, що нещодавно, пiсля поповнення нашоï родини, сiм´я маминого колишнього однокласника вирiшила взяти на виховання хлопчика з того ж дитячого будинку.

Матуся – приклад не тiльки для мене. Вона – зразок добросовiсного ставлення до працi, ïï поважають i цiнують як колеги, так i пiдлеглi. Мама завжди на зв´язку, готова допомогти i вдень, i вночi.

А ще мама – справжня красуня! Насправдi жодна людина, яка з нею малознайома, не вбачаϵ в нiй 43-рiчну жiночку, бо виглядаϵ вона значно молодшою!

Бувають в маминому життi й складнi моменти, але вона завжди маϵ особливий рецепт для боротьби з депресiϵю та розпачем, бо вона вважаϵ, що в таких ситуацiях необхiдно допомагати тим, хто знаходиться в бiльш скрутному становищi.

Завдяки таким людям, як моя рiднесенька матуся, свiт  добрiшаϵ i свiтлiшаϵ, бо такi, як вона, свiтять  особливим сяйвом, надiляючи всiх навколо позитивом, теплом, надзвичайною душевною енергiϵю. Люблю тебе, моя матiнко, нехай твоя добра посмiшка даруϵ свiту радiсть довгi роки. Ти – мiй Космос, мiй Всесвiт!

Ігор ЗАМКОВИЙ, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, учасник Всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!””, учень Партизанської ЗОШ І-ІІІ ст. Дніпровського району Дніпропетровської області

, , , , , переглядів: 847

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *