Магія “сердечка”

13.09.2021

Магія “сердечка”

Як часто ви зазираєте до своїх сторінок у соцмережах, аби перевірити кількість лайків та підписників? Мені здається, останнім часом ми занадто часто це робимо. Ось так, спершу дуже довго і ретельно продумуємо черговий пост, а потім сидимо собі, радіємо підбадьорюючим коментарям, а від негативних висловлювань дехто може і в істерику впасти. Сердечка-лайки якимось магічним чином для багатьох стали вже ледь не сенсом життя та мірою значущості в суспільстві. Але чи правильно ми сприймаємо соцмережі?

Спершу давайте поговоримо про лайки та підписників. Звісно ж, щоразу, коли хтось звертає увагу на вашу публікацію, одразу з’являється відчуття радості та гордості, адже вам вдалося зацікавити людину. Проте, не варто надавати цьому аж надто великого значення! Не слід забувати, що лайки, як і нові фоловери з’являються під впливом першого враження. Тож не виключено, що, натрапивши на той самий пост, людина вже не зверне на нього уваги.

Також, якщо ваші матеріали не набирають бажаної кількості “вподобайок”, це не означає, що ви неодмінно маєте змінити тему свого профілю і, скажімо, різати мило на камеру, як мильні блогери! Соцмережі створені для того, аби користувачі почувалися собою, то навіщо робити з себе когось іншого?

А щодо коментарів, вони бувають різними : одні виражають захоплення, інші – невдоволення, а деякі містять самі лише поради. Але і реагує на них кожен по-своєму. Перших я б назвала “люди-соняшники”, які звикли звертати увагу лише на похвалу і повертатись тільки до теплих променів слави. А інші – навпаки : применшують себе і надають забагато значення негативним коментарям та порадам. Таких людей я б назвала скляними, адже кожне недбале слово хейтерів вони сприймають близько до серця, що породжує тріщини. Проте, обидва ці ставлення неправильні, адже, здебільшого, всі ті, хто коментують ваші пости, не надто розуміються на тому, про що ви пишете чи фотографуєте. Тобто, не варто зациклюватись на думці тих, хто не є професіоналами у цій темі. Адже лише художник зможе об’єктивно оцінити картину, поет – відзначити вірш, а фотограф – дати правильні поради щодо знімка…

Магія сердечка-лайка полягає у надзвичайно сильному психологічному впливі на людей, тож наше завдання : не сприймати його близько до серця. Соцмережі – це, передусім, розвага і можливість завести нові цікаві знайомства, тож варто просто бути собою і тоді обов’язково знайдуться ті, кого зацікавить ваш профіль!

Вероніка ПРОЩЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 66

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *