Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

13.05.2019

Настає час, коли кожна людина замислюється над тим, чого вона хоче досягнути в майбутньому. Часто й у мене виникають думки про це. Коли ти визначаєшся зі своєю майбутньою професією, яка повинна стати справою твого життя, ти думаєш: “чи не помиляюсь я зараз?” Оскільки щоб досягнути успіху, потрібно любити ту справу якою ти займаєшся.

Зараз у мене є багато інтересів і планів, які я прагну реалізувати. Мені дуже подобається навчатись, здобувати нові знання, виступати на сцені перед новою аудиторією. 

У майбутньому я хочу не втратити те, що я маю зараз, ніколи не зупинятись на досягнутому, а йти вперед до своєї цілі. Я маю багато задумів, стосовно того, ким я буду у майбутньому. 

Я мрію отримати гарну вищу освіту, стати справжнім спеціалістом, вивчити багато мов, щоб мати можливість спілкуватися з різними людьми. Проте, я не лише хочу отримати гарну освіту, а й стати відомою співачкою, збирати величезні зали шанувальників та дарувати їм свої авторські пісні. Я дуже хочу спробувати себе у ролі актора та стати головною героїнею відомого українського серіалу. 

Я сподіваюсь, що зовсім скоро мої мрії збудуться, я стану справжнім журналістом і відомою співачкою, буду подорожувати по всьому світу і дарувати людям свою любов та музику.

Валерія ГУСАР,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

смт Летичів, Хмельницька область

переглядів: 253

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *