Лист майбутній собі

18.10.2021

Лист майбутній собі

Вітаю, Маріє!

Скільки ж всього трапилося за всі ці роки. Ти дуже змінилася.

Я пишу тобі не просто так. Мені дуже цікаво, чим ти зараз займаєшся. Сподіваюся, ти здала всі екзамени на відмінно й зараз навчаєшся в найпрестижнішому університеті Харкова. Я пам‘ятаю, як складно тобі було й як ти хотіла все кинути. Але ти молодець, що взяла себе в руки й рухаєшся далі. Я прошу тебе, ніколи не здавайся й вір у себе, бо ти в себе єдина. Всі негаразди не назавжди. З тобою поряд завжди будуть вірні й хороші друзі, які завжди підтримають. Ти з усім впораєшся.

До речі, ти вже купила ту саму квартиру в центрі міста, про яку ти так мріяла, коли була малою? Як тобі сусіди? Тобі не самотньо? Гадаю, ти завела собі білого пухнастого кота. Надійшли, будь ласка, його фотографії разом з відповіддю на мій лист.

Як тобі в Азії? Чи сподобалися тобі ті смаколики, які ти так прагнула скуштувати? А як тобі їхня культура? Я просто в захваті від неї й дуже заздрю, що тобі вдалося побувати в країні своєї мрії. Але це хороша заздрість. Привези мені, будь ласка, звідти якийсь сувенір.

Як там твоя сім‘я? Як там мама? Пам’ятаю, як вона готувала найсмачніші пироги в усьому світі. Не ображайся на неї. Вона хоче якнайкраще. Ви ще налагодите стосунки, я в це вірю.

Стосовно твоєї власної кав‘ярні, ти вже думала про те, як це реалізувати? Обговори це зі своїми знайомими. Я впевнена, що вони допоможуть тобі.

Коли вже запросиш мене на свій концерт? Ти дуже довго мріяла про електрогітару й дуже довго її опановувала. Я вже не можу дочекатися, коли побачу вашу групу на сцені одного з клубів Харкова й не тільки.

Нещодавно читала нову збірку твоїх віршів. Я не можу описати словами, яка ти молодець. Рухайся далі й ніколи не зупиняйся на досягнутому. Все ще попереду. Колись я потраплю на твої літературні вечори й буду всім хвалитися, що була там.

Маріє, я дуже пишаюся тобою. Ти найкраща. Пам‘ятай, що я завжди поруч. Ти дуже сильна, тобі вистачило сил виконати всі свої дитячі мрії. Ніколи не здавайся й іди тільки вперед. Я в тебе вірю.

З любов‘ю,

Марія з минулого.

Марія КАРАСЬОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 61

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *