Лист майбутній собі

13.08.2018

Привіт! Як справи? Пробач, дурне питання. Адже ти з майбутнього не зможеш відповісти. Тобто, зараз я з минулого можу тобі (чи собі?) писати й через пять чи десять років зможу читати, забувши що там писала, а ти з майбутнього не зможеш сказати мені щось в минулому.

Пробач, забагато слів. Просто… я не знаю, що тобі написати.

Почнемо спочатку.

Привіт! Як спр… Ой!

Привіт! Я сподіваюся в тебе все добре. Твої мрії збулися, або ти й досі до них наполегливо йдеш. У будь – якому випадку, я думаю ти робиш все правильно. Або, хоча б, намагаєшся.

Пишучи цей лист, мені хочеться тобі щось розповісти й порекомендувати. Розповісти я тобі нічого не можу, бо ти все про мене знаєш, а рекомендації… це ти мені повинна щось рекомендувати. Тобто, як я вже згадувала, ти не можеш зі мною звязатися… Я маю на увазі, що ти старша й повинна бути мудрішою від мене (теперішньої мене). Виходить так.

Я не знаю, що зараз (у тебе в майбутньому) відбувається. Можливо, все добре і ти щаслива, а може тобі боляче й цей лист є останньою можливістю відчути себе живою. Як безглуздо це все звучить. Проте, як би там не було, просто знай: я з тобою. Знову немає сенсу, бо ми з тобою одна й та сама людина. Але я хочу, щоб в цьому листі ти знайшла підтримку. Я завжди буду поруч й допомагатиму в усьому.

Зараз, через свій вік та малий досвід, я не можу тобі щось сказати. Сказати щось правильне. Сказати щось, щоб ти зрозуміла. Просто, я думаю, що наше з тобою майбутнє буде світле.

Софія БЕЛЕНЧУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

, , переглядів: 669

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *