Країна починається з найдобрішої частини твоєї душі!

15.03.2019

Країна починається з найдобрішої частини твоєї душі!

Країна починається з тебе. Кожен з нас хоча б раз у житті чув ці слова і задумувався: «Чому?». Спробуємо розібратися.

Кожен будує своє життя. А життя українців – цеглинки великої долі України. Українці роблять кроки до своїх цілей, мрій і одночасно з ними країна крокує вперед. Хтось винайде якийсь корисний прилад – чим це не крок і для людини, і для держави?

Країна починається з тебе. Чи задумувались ви коли-небудь про стан оточуючого середовища? Чи намагалися ви якось сортувати сміття і здавати його різні види у спеціальні точки прийому? Якщо нема можливості настільки детально сортувати сміття, то можна хоча б пластикові пляшки викидати у спеціальні контейнери, які є майже біля всіх будинків. А батарейки чи старі акумулятори відносити до великих супермаркетів, у яких обов’язково є потрібні коробки для їх збирання. Стан довкілля суттєво впливає на наше життя. Потрібно пам’ятати, що від нас залежить природа і ми залежимо від неї.

Країна починається з тебе. Щодня ми бачимо людей, що потребують допомоги. Бабусі, які не можуть перейти дорогу, діти, що не можуть дістати м’яч з дерева і ще дуже багато людей, які в певній мірі потребують нашої уваги. Ми ігноруємо їх та одночасно втрачаємо свою людяність. Кожен з нас може потрапити у таку ж саму ситуацію і не отримати допомоги.

Країна починається з тебе. Чи брали ви коли-небудь участь у благодійних акціях чи подібних подіях? Всі ми люди – розумні істоти, які повинні піклуватися про оточуюче середовище і наших сусідів на планеті. Тисячі птахів помирають кожної зими від нестачі їжі. Чому ми їх не годуємо? Чому нам байдуже на все, окрім себе?

Країна починається з тебе, з найдобрішої частина твоєї душі!

Віолетта СТАРКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харків

, , , , переглядів: 284

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *