Думки вголос, або Лист, який приніс  позитивні зміни у моє життя

20.09.2021

Думки вголос, або Лист, який приніс  позитивні зміни у моє життя

Це був звичайнісінький шкільний день, уже до половини доходив  останній урок, мій улюблений предмет Історія України. Наш 8-В клас уважно слухав вчителя, коли він розповідав про минуле та розвиток нашої Батьківщини. Ми разом робили конспекти, аналізували інформацію, дивилися уривок із документального фільму, розглядали презентацію одного із моїх однокласників. Одним словом робота у нас кипіла.

Раптом хтось постукав, до класу зайшла Наталя Євгенівна (завуч нашої школи). Я дуже поважаю цю людину, тому зраділа її приходу. Але ще навіть тоді я не могла уявити, що Наталя Євгенівна прийшла саме до мене. Вона запросила  мене до свого кабінету, і  по дорозі туди я передумала майже все про, що тільки ми можемо з нею говорити: моя успішність, оцінки, однокласники, конкурси, олімпіади, наукові роботи… Саме в той момент  я дуже хвилювалася, проте, коли ми зайшли до кабінету завуч радісно мене привітала та вручила конверт.

Відверто кажучи, я не зрозуміла з чим саме мене вітають, що це за конверт, від кого він, та що взагалі трапилося? І , коли тремтячими руками я взяла його, то побачила, що  насправді- це лист, справжнісінький лист. Мої очі почали бігати між рядками, читаючи. Адреса одержувача: Ігнатьєва Дана учениця 8 класу….

І ось я натрапила на це: адреса відправника – Національний університет «Острозька Академія».

Здається, в той момент я була розгублена, налякана та щаслива водночас, моїй радості не було меж! Я подякувала завучці та щаслива вибігла з кабінету.  Час зупинився, про те, що у мене зараз урок, я навіть і забула , думала тільки про одне: що у конверті ?

І ось нарешті я його відкрила. Перше, що побачила: ПЕРСОНАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ДО ОСТРОЗЬКОЇ АКАДЕМІЇ ДЛЯ ІГНАТЬЄВОЇ ДАНИ. Рядочок за рядочком і я із захопленням прочитала увесь лист від керівника Школи універсального журналіста-Віталія Голубєва. Продзвенів дзвоник і я зрозуміла, що пропустила урок. Проте, в той момент мене це  не сильно хвилювало…

Після того я вирішила, що потрібно поділитися своєю радістю із найріднішими людьми.

Моя матуся одразу, почувши цю прекрасну новину, обійняла мене та сказала, що пишається мною. Напевне, ви зрозуміли, що мені важлива думка усіх членів моєї родини. Тому, щоб поділитися радістю з усіма, ми зібралися за родинним столом, пили теплий чай, смакували бабусиним смачнющим  сливовим пирогом, їли апетитну  матусину випічку та просто насолоджувалися тим, що ми проводимо час усі разом. Звичайно, причиною нашої вечері була моя  новина про навчання на курсах при Острозькій академії. Тому на одному подиху я розповіла усе: про несподіваний прихід завуча, лист, мої хвилювання та радість водночас. Уся моя родина навіть не вагаючись сказала, що Школа універсального журналіста – саме для мене.

Звичайно, у мене були ще запитання щодо навчання при Острозькій академії, проте Віталій Голубєв пояснив мені все доступно та чітко. І наступного дня я написала викладачу  на електрону пошту, що готова взяти участь у курсах «Школи універсального журналіста»

Через декілька днів я отримала посилку із необхідними матеріалами для вивчення.

Ось так я навчаюся у Школі журналіста вже  6 місяців. Пишу статті, дивлюся прямі трансляції, які проводить викладач у своєму Інстаграмі, із захопленням читаю роботи випускників курсів, знаходжу для себе багато цікавої та необхідної інформації. Час біжить для мене дуже швидко і кожного разу, коли я здаю свою статтю на перевірку, дуже хвилююся.Хоч мої твори ще ніколи не попадали у ТОП найкращих, проте, я не втрачаю надії і буду сумлінно працювати, аби досягти такого результату, якого я так сильно прагну.

Дана ІГНАТЬЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 106

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *