Чотири поради як обрати професію мрії

29.11.2021

Чотири поради як обрати професію мрії

Звісно, якщо з самого дитинства мрієш стати дизайнером одягу, то тут навіть вагатися не треба, бо це твоє! Але пам’ятайте: відмовляючись від власних мрій – відмовляєшся від власного життя!
Отже, перша порада:  вибирайте не “професію на все життя”, а те, що надихає вас тут і зараз. Не виключаю випадків, що вам може завжди подобатись щось одне і це круто! Респект! Та якщо ви як я: зацікавлені багатьма речами, та ще й любите компонувати їх між собою – ця порада точно для вас!
Друга порада: не думайте про вибір вашої професії дуже багато, як кажуть американці – don’t overthink it! Чи ви кладете макарони в каструлю до того як вода закипить?! Прийде час, “закипить вода” і ви точно оберете професію, яка вам до душі. Та коли обдумуєш одне й теж саме мільйон разів на день, так втомишся, що вже й не захочеш нічого обирати й погодишся на роботу в “сірому офісі” та навіть з “нудними співробітниками”. Мозок просто не витримає такої напруги! Відпочиньте!
Третя порада: не дозволяйте батькам й навіть самим собі вимагати відповіді на питання про вибір вашої професії “тут і зараз”, бо це має зайняти трохи, а можливо й навіть більше часу! Отже, як я вже писала в попередньому абзаці, “кладіть макарони у воду після того як вона закипить”!
Четверта й остання порада така: подивіться на тих людей і знаменитостей, які вас надихають, та дайте відповідь на ці три питання:
1)Чим вони займаються?
2)Про що вони говорять?
3)Чим вони вас так надихають?
Найчастіше, те що нас вражає в інших – є в нас самих, просто ми цього не помічаємо. Ось наприклад: вам подобається Чарлі Дамеліо. Вона танцює та знімає Тік Ток, про це розповідає та надихає вас цим. Можливо саме це і є те чим ви хочете займатись, але просто не помічали цього за собою.
Повірте, кожен з нас має справу до якої є талант і лежить душа і я сподіваюсь, що мої поради допомогли вам хоч трішки зрозуміти на що треба звернути увагу. Хто знає, можливо зараз цей текст прочитав(ла) майбутня зірка?!

Аліна ВОДОП’ЯНОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 32

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *