Чому я хочу стати журналістом?

26.02.2018
Нині в Україні тисячі студентів здобувають професію журналіста. У кожного з них є власні причини для цього вибору. Хтось вдало пише вірші та твори, хтось легко знаходить спільну мову з людьми, а хтось любить бути у вирі подій.
Особисто мене в журналістиці найбільше приваблює аналізувати інформацію, відстоювати свою думку, дізнаватися щось нове. У моїй уяві журналіст – це людина, яка повинна вміти гарно писати та гарно говорити, щоб найбільш цікаво подати інформацію до читача.

Ще з  дитячих років я задумувалася про свою майбутню професію, але протягом довгого часу точного вибору не було. Проте я завжди була впевнена в тому що буду приносити користь людям, намагатимуся жити заради інших. Я чітко пам’ятаю час, коли на Новому каналі вийшла програма “Ревізор”. Тоді я була в захваті від ведучої цієї передачі Ольги Фреймут. Мене дивувало те, як ця тендітна жінка може виконувати таку складну та нервову роботу. Ще тоді я мріяла, що у майбутньому стану схожою на неї.

Зараз, у зв’язку з воєнними діями на сході України, багато журналістів, ризикуючи своїм життям,їдуть в саме пекло, щоб українці почули правду. Цих людей можна з впевненістю назвати героями, адже вони вели прямі ефіри під обстрілами, збирали матеріали для новин, підтримували бійців. Можливо, саме тоді я вирішила, що хочу стати журналістом. І щоб у майбутньому українці пишалися мною так, як зараз я пишаюся цими людьми.

Також професія журналіста приваблює тим, що успішний її представник має великий досвід за плечима, бо часто спілкується з людьми , які досягли певних вершин у своєму житті, з яких можна брати приклад.

Я хочу стати журналістом, бо відчуваю, що до цієї професії у мене лежить душа. Мені подобається бути в центрі подій, самоудосконалюватися, приносити користь людям. З одного боку я розумію, що мій шлях буде нелегким, але я впевнена, що зроблю все можливе, щоб дійти до своєї мети.

Автор: Яна МИХАЙЛЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, Полтавська область

Джерело фото: reporter.cv.ua

переглядів: 9 452

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *