Чому я хочу навчатися в Острозькій академії

08.05.2019

Чому я хочу навчатися в Острозькій академії

Починаючи з 8 класу, я постійно отримую запитання і поради про навчання в університеті. Оскільки я відмінниця, то це дуже складно вирішити, адже я маю початкові знання у багатьох сферах. Мене приваблює архітектура, але одночасно з тим і міжнародні відносини…

Так як вибрати щось одне, щоб ходити на майбутню роботу з посмішкою, яка ніколи не зникає? Я скомпонувала предмети, які мені подобаються, та мої особисті якості. Журналістика! Справді, це предмет, в якому я можу розкритися на всі 100%. Тут і спілкування з людьми, і можливість поїздок за кордон, і розвивання навику письма. Добре, зі спеціальністю визначилась, а тепер головне питання: «Куди?». Можливо, це Київ, Львів або Харків? Я не можу обрати щось одне. І саме в цей час до мене приходить лист з «Острозької академії».

Острог? Так далеко від дому… Але чи має це значення, коли це – чи не найкращий університет саме з мого профілю – журналістика? Я перечитала майже всю інформацію стосовно цього університету. Чи чули Ви про історію цього закладу? Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький. В острозькому культурному осередку разом з академією постало найпотужніше тогочасне українське видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова (Федоровича). А зараз університет «Острозька академія» посів третю сходинку серед класичних університетів та шосту загалом у рейтингу вишів України за якісним показником абітурієнтів.

Також університет дає можливість здобути освіту за двома спеціальностями. Для мене це дуже важливо, адже я хочу здобути освіту і з журналістики, і з міжнародних відносин. Адже журналіст, який знає, як налагодити контакт з людьми із різних сфер життя та має початкові знання стосовно різних мов та країн – більш досвідчений та грамотний у своїй справі. Я хочу не просто працювати для заробітної плати і своєї вигоди, а прагну принести користь своїй країні, прославити Україну на міжнародній арені та стати дійсно кваліфікованим професіоналом у своїй справі. Першу сходинку на своєму шляху до мрії я бачу у навчанні в Острозькій академії.

Я з упевненістю можу сказати, що через два роки я бачу себе абітурієнтом Національного університету «Острозька академія».

Марія КОЖЕУРОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Павлоград, Дніпропетровська область

, , , , , переглядів: 565

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *