Чого я хочу навчитися в Острозькій академії

07.04.2021

Журналістика цікавила мене ще до початку дистанційного навчання у Школі універсального журналіста. Мені подобається писати, ділитися думками та висловлювати власну точку зору. Тому необхідно мати грунт для написання  коректного інформаційного матеріалу. А отже – вивчати журналістику глибоко і різнопланово.

Найперше – прагну навчитися точності та конкретності написання тексту. Я люблю створювати художні твори, різноманітні есе та розповіді. Звикла до вільного та емоційного, кольорового формату написання. У своїх розповідях використовую максимум художніх засобів та навіть створюю авторські образи. Тому хочеться глибше розуміти мету медіатексту. Коли і як правильніше її передати: конкретно та лаконічно чи художньо та мальовничо.

По-друге, вміння працювати з інформацією. Що є фейком , а що – дійсністю? Як маніпулюють людством у певному інформаційному матеріалі? Який мотив і що головне можливо вирізнити із щойно прочитаного медіа тексту? Прагну навчитися грамотно аналізувати та передавати свій матеріал читачеві. Аби текст був зрозумілим , простим , інформативним , але не перенавантаженим. Хочу навчитися вміння дотримуватися балансу думок у власних роботах.

Острозька академія надихає рухатися вперед і пізнавати якнайбільше корисного. Важливо правильно вміти сприймати та використовувати його у своїх подальших роботах. Цього я і прагну.

Анна ФІЛАНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Одеса

Фото з офіційного сайту НаУ “Острозька академія”

, , , переглядів: 421

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *