Чим приваблює мене професія журналіста

18.02.2020

Чим приваблює мене професія журналіста

Із самого дитинства мені подобалася професія журналіста. Коли мені було лише сім років, я вже мріяла розповідати про прогноз погоди і уявляла себе телеведучою на екрані телевізора. Тому, коли дізналася про гурток «Юний журналіст» у Палаці учнівської молоді міста Луцьк, не вагалася і одразу записалася. З перших тижнів навчання ми самі почали вести блог нашого гуртка у соцмережі Фейсбук і розповідати про різні події нашого міста, на яких ми побували. Я написала допис про фестиваль #Мокріносики, де ми, новачки, отримали своє перше журналістське завдання. Мені також сподобалася можливість взяти участь у конкурсі творчих робіт «Я – журналіст!» і позмагатися з учасниками з усієї України.

Я усвідомлюю, що робота журналіста досить нелегка і потребує багато праці, і не тільки розумової. Журналіст має постійно бути у вирі подій, швидко обробляти інформацію і оперативно її поширювати. Це професія для сміливих і мужніх людей, адже в ній багато небезпек для життя. Так трапляється, коли журналіст доносить до людей правду. Часті погрози, напади, навіть вбивства журналістів відбуваються і в нашій країні, і в світі. На занятті гуртка нам розповідали про трагічну долю українського журналіста Георгія Гонгадзе. 16 вересня ми вшанували його пам’ять – саме цього дня 19 років тому журналіст-розслідувач зник. Відтоді його ім’я стало символом професійної принциповості і непідкупності.

Але я не хочу зупинятися перед всіма перешкодами до цієї професії. Мене дуже мотивує такий вислів відомого українського журналіста Матвія Ганапольського: «Все починається з віри в свої сили. Особливо в журналістиці».

Попри всі складності, у цій професії є багато чудового, що мене приваблює: люблю бути в центрі подій, спостерігати і розповідати про них. Робота журналіста – це щоденні виклики: розслідування, знайомства з відомими людьми, часті мандрівки, постійне самовдосконалення. Обожнюю спілкування, фотографування, відвідування різних подій! Мрію про таке насичене життя і дуже сподіваюся, що в цій професії буду почуватися комфортно.

А зараз я роблю свої перші кроки до професії, хочу підкорити перші вершини…

Анна ДОРЕНКО,

вихованка гуртка “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді м.Луцьк,

учениця 8 класу КЗ “Луцький НВК ЗОШ І-ІІ ст. №7 – природничий ліцей”

 

, , , , переглядів: 309

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *