Чи існують насправді почуття?

13.05.2019

Чи існують насправді почуття?

Не відомий мені художник ілюстрував цікаві роботи про відносини між людьми, серед яких : розставання, дружба, прив’язаність, створення нового життя, маніпуляція, зрада, звичка, самотність. Зверніть увагу, що серед досить конкретному переліку відсутня любов.  Чи існує вона взагалі? Може бути таке що — так, але зрозуміти це можна лише зазираючи у рідні очі, навколо яких час розкидав довголітні  зморшки, чи змахуючи солоні сльози з щоки на старому цвинтарі, дивлячись у все ті ж очі, але на портретному надгробному зображенні.

Як люди переходять той кордон між просто знайомими і закоханою парою? Як ви розумієте, що це кохання, а не симпатія чи звичка? Що відбувається у такі моменти і як прийти до розуміння того, що саме з цією людиною ви бачите своє хоча б близьке майбутнє? Можливо, любов існує лише у кінці життєвого шляху, коли вкладено багато зусиль ,а все що існує до його— лише закоханість?

У одному інтерв’ю Василь Михайлович Вакуленко казав:”Я за поезію, у сенсі закоханості. Я кохав і мене кохали, були зради, але долав усі проблеми людини, які спіткають її до 18 років і не тільки. Хоча, можливо, це все змальовував мій мозок”. Та чи існують, взагалі, почуття? Можливо, все це просто різнокольоровий і бурхливий спалах нашої фантазії.

Я прожила ще відносно коротке життя, не побачила чи не відчула всього, тому мої судження, можливо, хибні. Можливо, потрібно казати “так” тому, хто пропонує, а не тому, на кого чекаєш…?

Тетяна АНДРІЄНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Слов’янськ, Донецька область

переглядів: 236

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *