5 “ліків” від поганого настрою

02.05.2019

У кожного в житті бувають так звані “чорні смуги”. У цей період зовсім немає настрою, нічого не хочеться, загострюється рівень конфліктності. Просто сидіти на місці та сумувати зовсім немає бажання. Тому я підготувала для тебе рецепт “лікування” поганого настрою.

I

Ліки “Замислютин”

Вони допоможуть тобі замислитись та добре все обдумати. Для цього просто залишся на самоті та спитай себе: “Чому в мене поганий настрій?”, “Яка причина моєї “чорної смуги”? ”, “Як вирішити цю проблему?”.

Головне пам’ятай – вихід завжди є!

II

Ліки “Друзепомагатин”

Якщо вперше потрапляєш у таку ситуацію, запитай більш компетентну людину, якій довіряєш; можливо, вона знає, що потрібно робити в такому випадку, а якщо ні, то заряд підтримки на тебе точно чекає.

Не закривайся у собі! Відкрийся світу!

III

Ліки “Енергозарядин”

Ти вже знаєш, що будеш робити, і стоїш на шляху вирішення проблеми? Тоді випий пігулку цих ліків. Вставай з дивану та йди готувати улюблене тістечко і завари заодно чашку чаю, щоб тістечку не було сумно. А на вечір купи попкорн і подивись фільм, на який досі не вистачало часу.

IV

Ліки “Свіжеповітрин”

Звісно, крокуючи до перемоги, вийди раніше з дому, щоб перед школою або роботою подихати свіжим повітрям і зібратися з думками. Ці ліки допоможуть сконцентруватися на роботі та спрямувати себе до цілі.

V

Ліки “Усмішин”

Щоб швидше дійти до фінішу – усміхнися. Усмішка — найкращі ліки, що забезпечать успішний шлях.

О, а я вже бачу, як “чорна смуга” змінюється на “білу”.

До фінішу залишилось два кроки!

Єлизавета ТКАЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпро

переглядів: 216

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *