5 книг, які я пораджу прочитати молодшому брату/сестрі

13.05.2019

5 книг, які я пораджу прочитати молодшому брату/сестрі

Ви любите читати? Я вважаю, що читання – це дуже важлива складова життя людини. За допомогою книг, які ми читаємо, ми можемо поглибити знання та зайняти наш вільний час.

Читати полюбляють я і моя сестра, яка ходить в 5 клас. Я хотіла б порадити їй декілька книг, які вона могла б почитати- це “Тореадори з Васюківки”, “Хроніки Нарнії”, “Таємниці лисої гори”, “Папуга з осінньої гілки” та “Кобзар”.

Книга, яка подобається і дорослим, і дітям – “Тореадори з Васюківки”. Це розповідь про двох хлопчаків-шибеників, які шукають собі проблем. Сама книга насичена смішними історіями та цікавими пригодами.

“Хроніки Нарнії “- книга, яка зацікавила мільйони юних читачів. Адже у ній діти подорожують вигаданою країною і бачать незвичайні речі для звичайних людей.

Ті, хто зацікавився фантастикою, охоче прочитають книгу “Таємниці лисої гори”. Сюжет наповнений непередбачуваними поворотами і деякими історичними подіями, які пов’язані з Україною.

“Папуга з осінньої гілки” – збірка оповідань, які відрізняються один від одного своєю мораллю та змістом. Кожен твір навчає дітей чогось свого.

Мені здається, що кожен українець хоча б один раз читав збірку творів “Кобзар”. Тарас Шевченко майже у кожному своєму вірші висловлював рію багатьох людей, актуальну і на даний час – свободу і незалежність нашої сильної держави України. А поеми Шевченка, присвячені тяжкій жіночій долі, шанують по всьому світі, тож раджу прочитати їх усім.

Вікторія ЛИСЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 280

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *