5 книг, які я пораджу прочитати молодшій сестрі чи брату

27.03.2018

5 книг, які я пораджу прочитати молодшій сестрі чи брату

Кожна книга відчиняє нам двері до незвіданого світу історій та пригод. Найбільш захоплюються тим світом діти, які ще розуміють, як чудово мати цей СВІТ. Читаючи, ми не просто дізнаємось щось цікаве для себе чи поглиблюємо знання – ми починаємо мріяти, відчувати.

Я завжди усім радила, що читати можна тільки ті книжки, які захоплюють із перших сторінок, які хочеться прочитати відразу, без зупинки. Маючи молодшу дев’ятирічну сестру, я можу порадити 5 книг, від яких у дитини з’явиться бажання взяти з книжкової полички ще одну цікаву історію.

Отже, ось мій список дитячої літератури, яку потрібно прочитати, можливо, навіть декілька разів:

  1. «Аліса в Країні чудес», Льюїс Керрол – ця книга точно варта того, аби її розгорнути і дочитати до кінця. Немає нічого кращого, аби поринути у світ фантазій, дивовиж та магії. Можливо, саме ваш братик чи сестричка зрозуміють, «що спільного у ворони і шкільної парти»*
  2. «Все про мумі-тролів», Туве Янссон – не хочу образити інших авторів, але, на мою думку, це найбільш повчальна історія з усіх, які я читала. Маленькі білі створіннячка, які часто потрапляють у дивні історії, але завжди знаходять з них вихід, можуть стати чудовими друзями для дитини, а книга – невеличким посібником «Як уникнути халеп чи знайти з них вихід».
  3. «Дана і дракон», Олеся Чертова – легка для розуміння історія, яка не залишить байдужим нікого, адже у книжці є маленький дракон, нерозділене кохання, а також чари, чари, чари! Та не хочу забігати на перед та розкривати всі таємниці – хай, краще, за мене це зробить ваш молодший братик чи сестра.
  4. «Невгамовна Кейті», С’юзен Кулідж – веселі пригоди 12-річної та дуже неслухняної дівчинки. Така книжка змусить найневгамовнішу дитину сидіти на місці та поринути у читання.
  5. «Пеппі Довгопанчоха», Астрід Ліндґрен – кожен хоч раз чув ім’я «Пеппі Довгопанчоха», тому одразу уявляє перед собою руду неслухняну дівчинку, яка дозволяє собі робити все, що завгодно. Але насправді Пеппі є доброю і відданою подругою, яка завжди прийде на допомогу.

Отже, це був мій власний список книг, які я можу порадити своєму молодшому брату або сестрі, адже ці веселі історії захоплять будь-яку дитину.

Дар’я НОВІК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, Херсонська область.

P.S. Пишучи про молодшу сестру чи брата, маю на увазі дітей від 6 до 10 років

* – цитата із книги «Аліса в Країні чудес», Льюїса Керрола, яку промовив Капелюшник під час чаювання. Відповіді на цю загадку і досі немає, її не знав і сам Капелюшник.

Читайте також:

Яку книгу обрати – друковану чи електронну?

Книга: друкована чи електронна?

Всеволод Нестайко – той, хто дарував нам дитинство

Джерело фото: https://www.youtube.com/watch?v=Hz0scbkJKZg

, , , , переглядів: 485

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *